Meny
Avdelinger Forside
Kongsgård allè 33 b 4631 Kristiansand
Telefon: 38 10 35 10 Send oss e-post
Redaktør: May Britt Aanundsen og Birgitte Spikkeland
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Det er 3 dokumenter i arkivet.
Send epost til ledere
Enhetsleder
Fagleder
Ansatte i barnehagen

Tone Nilsen
Pedagogisk leder lilla avdeling
95304829
tone.nilsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Pyseth Lang
Pedagogisk leder
95304829
pyseth.lang@kristiansand.kommune.no (Send)
Shakila Alami
Flerspråklig fagarbeider, dari/ persisk, lilla avdeling
95304829
shakila.alami@kristiansand.kommune.no (Send)
Samah Obaid
Flerspråklig fagarbeider arabisk, lilla avdeling
95304829
samah.jameel.ahmed.obaid@kristiansand.kommune.no (Send)
Inger Lise Larsen Moy
Pedagogisk leder grønn avdeling
95302578
inger-lise.larsen.moy@kristiansand.kommune.no (Send)
Deema Munir Younis
Pedagogisk leder grønn avdeling
95302578
deema.munir.younis@kristiansand.kommune.no (Send)
Maryan Abukar
Flerspråklig assistent somali, grønn avdeling
95302578
maryan.nur.abukar@kristiansand.kommune.no (Send)
Heidi Kyllingstad
Pedagogisk leder, orange avdeling
95306594
heidi.kyllingstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Grete Sjustøl
Pedagogisk leder orange avdeling
95306594
anne.grete.sjustol@kristiansand.kommune.no (Send)
Adiam Menghisteab Haile
Flerspråklig fagarbeider tigrinja/amharisk, orange avdeling
95306594
adiam.menghisteab.haile@kristiansand.kommune.no (Send)
Nisrin Akawi
Flerspråklig fagarbeider arabisk, orange avdeling
95306594
nisrin.ibrahim.akawi@kristiansand.kommune.no (Send)