Meny
Velg avdeling SINGEL
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma

S T E I N H A G E N.

Det finnes bare to varige gaver vi kan gi våre barn.

Den ene er røtter, den andre er vinger.....

Tekst: Astrid Lindgren

TIL INFO
Vi har oppdaget at der er feil på kommunens hjemmeside i forhold til plan.dager. De har rett og slett tatt vekk bhg-året vi er inne i nå 2022/2023, og har bare info om bhg-året 2023/2024
Dette gjør at plan.dagen 11. april ikke står der inne.

Vi har plan.dag denne dagen, slik som vi pleier - og barnehagene våre er stengt

Jeg har tatt kontakt med de som drifter denne siden, og håper de ordner opp:-))


Foreldreundersøkelsen for barnehage ble gjennomført i Stavanger-barnehagene i perioden 1. november til 20. desember 2022. 

Barn stiller utallige spørsmål—men hvorfor og hvordan gjør de det egentlig, og har det noe å si hvordan foreldre møter disse?

Karneval i barnehagen er gøy!
Det har vært fellessamling for alle avdelingene med skuespill og disco før vi gikk avdelingsvis. Videre har vi blant annet kost oss med pølse i brød, is og "katta i sekken". Så kjekk dag!

Vellykket nissefest i barnehagen! :)
Alle avdelingene hadde fellessamling på fellesrommet med sang, dans, skuespill og besøk av selveste julenissen, etterfulgt av nisse-disco. Så stas!



Desember har vært en måned fylt med koselige stunder med blant annet adventssamlinger og kalender hver dag, tur til Pepperkakebyen, luciafeiring, nissefest m.m.


I august har fem nye barn begynt på Singel og fem barn har sluttet. 
Vi er klare for et nytt og spennende barnehageår. 

Vi avslutter tema om lille larven aldri mett med en larvefest!


I februar måned har vi vært mye ute og lekt i både regn, sol, vind og snø. Ekstra kjekt var det med litt snø :-)
Vi avsluttet måneden med en skikkelig karnevalsfeiring med disko, pølser, is og sjokolade, og den herlige gjengen vår var så fine i kostymene sine.