Meny
Velg avdeling Forside
Bygg Skredbakka Skredbakka 55 4048 Telefon: 51913400 / 51913415 Send oss e-post
Bygg Malthaug Malthaugsvingen 11 4048 Telefon: 51913415 Send oss e-post
Redaktør: Gerd Tofteland
Stavanger kommune - søk barnehage
Hypernet - søk barnehage/SFO
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2019><<
juni 2019
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Innlogging for personalet
Logg inn
Våre ansatte

Her kommer en oversikt over våre ansatte

Gerd Tofteland
Virksomhetsleder
51913400/47317429
gerd.tofteland@stavanger.kommune.no (Send)
Turid Omdal
Assisterende styrer
51913409 - 41506176
tomdal@stavanger.kommune.no (Send)
Nina Olsen Wigdel
Pedagogisk leder
94158679
nina.wigdel@stavanger.kommune.no (Send)
Linda Haugland
Pedagogisk leder
48205296
l.haugland@stavanger.kommune.no (Send)
Hege Børresen Høiland
Pedagogisk leder
90804239
hege.hoiland@stavanger.kommune.no (Send)
Hege Marthinussen
Pedagogisk leder
90561027
hege.marthinussen@stavanger.kommune.no (Send)
Victoria Peck
Pedagogisk leder
48254113
victoria.peck@stavanger.kommune.no (Send)
Angeline P. Johnpillai
Pedagogisk leder
90949785
angeline.johnpillai@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Brit Larsen
Pedagogisk leder
Barnevernspedagog
90949785
anne.brit.larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Karoline Ekanger
Pedagogisk leder
94158679
karoline.ekanger@stavanger.kommune.no (Send)
Thomas Hauge
Pedagogisk leder
90949785/90561027
thomas.hauge@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Beth Bergsagel
Barnepleier
90561027
anne.beth.bergsagel@stavanger.kommune.no (Send)
Janet Fosse
Assistent
Astrid Kristine Førland
Barne- og ungdomsarbeider
Vilma Sagarino Skavland
Assistent
Emly Jensen
Assistent
60 %
Elisa S. Flack
Assistent
Siv Jeanette Johansen Sola
Assistent
Bjørg Halvorsen
Barne- og ungdomsarbeider
Turid Sola Pedersen
Assistent
Pia Førre-Wold
Barne- og ungdomsarbeider
Evy Ann Gjerde
Barne- og ungdomsarbeider
Lene Johannessen
Barne-og ungdomsarbeider
Trine Nordbotn
Assistent
Margarita Ivanova Kostova
Assistent
Charlotte Norland
Assistent
Christoffer Berg
Assistent
Sonja Heng
Lærling