Meny
Velg avdeling Forside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
For ansatte
Logg inn
Ansatte i bygg Sunde

Gerd Tofteland
Virksomhetsleder - Sunde/Kvernevik-barnehagene
51 91 34 00/ 473 17 429
gerd.tofteland@stavanger.kommune.no (Send)
Gunn Helen Fisketjøn
Avdelingsleder - Sunde barnehage
51 91 24 81/ 977 23 612
gunnhelen.fisketjon@stavanger.kommune.no (Send)
Torunn Løvmo Brenna
Konsulent - Sunde/Kvernevik-barnehagene
GUL avdeling
3-5 år
19 barn
904 77 762
Kjersti Dahl
Pedagogisk leder, GUL avdeling
100%
904 77 762
kjersti.dahl@stavanger.kommune.no (Send)
Ma Theresa Høiland
Barne- og ungdomsarbeider, GUL avdeling - Sunde barnehage
100%
90477762
Anne Berit Myklebust (BA)
Assistent, GUL avdeling
50%
904 77 762
Fatima Warif Dar
Assistent, GUL avdeling
50%
904 77 762
Johanna A. Berge
Utfører spesialpedagogikk, GUL avdeling
40%
904 77 762
BLÅ avdeling - Sunde barnehage
0-3 år
8 barn
905 81 011
Charlotte Johannessen
Pedagogisk leder, BLÅ avdeling
100%
905 81 011
charlotte.johannessen@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Silje Kongevold
Barne- og ungdomsarbeider, BLÅ avdeling
100%
905 81 011
Malin Dahl Andersen
Assistent, BLÅ avdeling
90%
905 81 011
RØD avdeling
0-3 år
8 barn
905 29 074
Anniken Aske
Pedagogisk leder - RØD avdeling
100%
905 29 074
anniken.aske@stavanger.kommune.no (Send)
June Vågshaug Gamborg
Assistent/aktivitør, RØD avdeling
100%
905 29 074
Veronica Jordal
Assistent, RØD avdeling
80%
905 29 074
GRØNN avdeling
3-5 år
19 barn
905 63 620
Mette Berger
Pedagogisk leder, GRØNN avdeling
100%
905 63 620
mette.berger@stavanger.kommune.no (Send)
Rebecka Kulleseid
Barnehagelærer på dispensasjon, GRØNN avdeling
80%
905 63 620
rebecka.serina.kulleseid@stavanger.kommune.no (Send)
Heidi Åreskjold
Assistent, GRØNN avdeling
100%
905 63 620
Fatima Wasif Dar
Assistent, GRØNN avdeling
20%
905 63 620
Cecilie Bellesen
Utfører spesialpedagogikk, GRØNN avdeling
905 63 620