Meny
Velg avdeling Forside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2021><<
oktober 2021
mtotfls
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
For ansatte
Logg inn
Ansatte i bygg Sundelia

Gerd Tofteland
Virksomhetsleder Sunde/Kvernevik-barnehagene
51 91 34 00 / 473 17 429
gerd.tofteland@stavanger.kommune.no (Send)
Eli Karin Selle
Avdelingsleder Sundelia barnehage
51 91 36 00/941 77 628
eli.selle@stavanger.kommune.no (Send)
Torunn Løvmo Brenna
Merkantil Sunde/Kvernevik barnehagene
For spørsmål om betaling og opptak/barnehageplass
51 91 36 53
torunn.lovmo.brenna@stavanger.kommune.no (Send)
Elin Beer Dunseth
Pedagogisk leder på avdeling Ærfugl
Avd. ærfugl 907 25 408
elin.dunseth@stavanger.kommune.no (Send)
Solveig Helen Bøe
Pedagogisk leder på disp. avdeling Ærfugl
Avd. ærfugl 907 25 408
Solveig.Helen.Boe@stavanger.kommune.no (Send)
Tina Knutsvik Paulsen
Fagarbeider på avdeling Svane
Avd.Svane 90739259
Stine Omdal Olsen
Pedagogisk leder på avdeling Lomvi
Avd. Lomvi 907 18 937
stine.omdal.olsen@stavanger.kommune.no (Send)
Nina Hognestad
Assistent på avdeling Vipe
Avd. tlf Vipe 90536452
Ninni Myrås
Fagarbeider på avdeling Ærfugl
Avd. Ærfugl 90725408
Tone Svanes Lunde
Pedagogisk leder på avdeling Vipe
Avd. Vipe 905 36 452
tone.svanes.lunde@stavanger.kommune.no (Send)
Marit Helland
Barne- og ungdomsarbeider på avdeling Heilo
Avd. Heilo 90621637
Linn Saua Jakobsen
Barne- og ungdomsarbeider på avdeling Måke
Avd. Måke 90173165
Mesude Firinci
Pedagogisk leder på avdeling Heilo
Avd. heilo 906 21 637
mesude.firinci@stavanger.kommune.no (Send)
Janne Klubben
Pedagogisk leder på disp. på avdeling Svane
Avd. Svane 90739259
janne.klubben@stavanger.kommune.no (Send)
Lisa Torsvik
Barne- og ungdomsarbeider på avdeling Heilo
Avd. heilo 906 21 637
Ingrid Rusman
Barne- og ungdomsarbeider på avdeling Lomvi
Avd. Lomvi 90718937
Marie Holmen
Pedagogisk leder
marie.holmen@stavanger.kommune.no (Send)
Ida Johannessen
Barne- og ungdomsarbeider på avdeling Havørn
Avd. havørn 913 72 769
Angelina Marlen Nilsen
Barne- og ungdomsarbeider på avdeling Havørn
Avd. havørn 913 72 769
Lise Rita Valhammer
Pedagogisk leder på avdeling Måke
Avd. måke 901 73 165
lise.valhammer@stavanger.kommune.no (Send)
May Britt Karlsen
Assistent på avdeling Måke
Avd. måke 901 73 165
Camilla Husebø Madsen
Pedagogisk leder på avdeling Havørn
Avd. Havørn 91372769
camilla.husebo.madsen@stavanger.kommune.no (Send)
Collins Omane
Fagarbeider på avdeling Svane
Avd. svane 907 39 259
Tove Johansson
Pedagogisk leder på avdeling Terne
Avd. terne 907 64 694
tove.johansson@stavanger.kommune.no (Send)
Jorunn Grønli-Olsen
Fagarbeider på avdeling Terne
Avd. terne 907 64 694
Elisabeth Sønneland
Utfører
Nina Helen Dymbe
Utfører
Maren Bredal
Utfører
Trine Breivik Ellingsen
Utfører
Monica Nilsen
Utfører
Andrea Sandanger Andersen
Assistent på avdeling Lomvi
Avd. Lomvi 90718937
Christine Andersen
Lærling barne- og ungdomsarbeiderfag avdeling Lomvi
Avd.Lomvi 90718937
Malin Røed Bærheim
Lærling barne- og ungdomsarbeiderfag avdeling Heilo
Avd. Heilo 90621637
Sigrid-Josefine Helgeland Våge
Lærling barne- og ungdomsarbeiderfag avdeling Ærfugl
Avd. Ærfugl 90725408