Meny
Velg avdeling Forside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2021><<
oktober 2021
mtotfls
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
For ansatte
Logg inn
Ansatte i bygg Havglimt

Sjøstjernene
97485596
birgitte.maloney@stavanger.kommune.no (Send)
Krabbene
97482036
kristin.kvie@stavanger.kommune.no (Send)
Gerd Tofteland
Virksomhetsleder Sunde/ Kvernevik-barnehagene
51 91 34 00 / 473 17 429
gerd.tofteland@stavanger.kommune.no (Send)
Hege Isnes
Avdelingsleder bygg Kvernevik og Havglimt
51 50 70 09 / 920 32 851
Hege.isnes@stavanger.kommune.no (Send)
Torunn Løvmo Brenna
Merkantil Sunde/ Kvernevik-barnehagene
for spørsmål om betaling og opptak/barnehageplass
51 91 36 53
torunn.lovmo.brenna@stavanger.kommune.no (Send)
Birgitte Maloney
Pedagogisk leder (disp) på avdeling Sjøstjernene
97485596
birgitte.maloney@stavanger.kommune.no (Send)
Janne Svendsen
Pedagogisk leder (disp) avdeling Sjøstjernene
97485596
janne.svendsen@stavanger.kommune.no (Send)
Christoffer Berg
Assistent på avdeling Sjøstjernene
Verneombud. Pappapermisjon t.o.m. 08/09-21
97485596
christoffer.berg@stavanger.kommune.no (Send)
Hasnaa Darhour
Assistent på avdeling Sjøstjernene
Sunniva Lund
2. års lærling på avdeling sjøstjernene
Kristin Kvie
Pedagogisk leder avdeling krabbene
97482036
kristin.kvie@stavanger.kommune.no (Send)
Kim Nguyen
assistent på avdeling Krabbene
Dovile Byberg
Sosinom på avdeling Krabbene
Jobber 60%
Siv Anette Andreassen
Assistent på avdeling Krabbene
Jobber 50%
Else M. Aase
Fagarbeider på avdeling Krabbene
Jobber 30%
Lene Thuv
Ekstraressurs på avdeling Krabbene
Jobber 60%
Maha Saleh
Utfører på avdeling krabbene og sjøstjernene
Mia Isnes Mauland
Vikar i Kvernevik og Havglimt
Jakob Hjelmeland
Vikar i Kvernevik og Havglimt