Meny
Velg avdeling Forside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
For ansatte
Logg inn
Ansatte i bygg Kløvereng

Gerd Tofteland
Virksomhetsleder Sunde/Kvernevik-barnehagene
51 91 34 00 /473 17 429
gerd.tofteland@stavanger.kommune.no (Send)
Tove Elin Ruud
Avdelingsleder Kløvereng
45043674/ 51591051
tove.elin.ruud@stavanger.kommune.no (Send)
Anette Serigstad
Pedagogisk leder
51591051, 91615209
anette.serigstad@stavanger.kommune.no (Send)
Siri Sande
Pedagogisk leder
90114121
siri.sande@stavanger.kommune.no (Send)
Christine Helland
Pedagogisk leder
90114121
christine.helland@stavanger.kommune. (Send)
Rita Iren Rødne
Pedagogisk leder på disp
90402394
rita.iren.rødne@stavanger.kommune.no (Send)
Karianne Malde Nilsen
Pedagogisk leder
95412550
karianne.malde.nilsen@stavanger.kommune.no (Send)
Tove Lilleland
Pedagogisk leder på disp
91615209
tove.reve.lilleland@stavanger.kommune.no (Send)