Meny
Velg avdeling Forside
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Rektor: Harald Nedrelid
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Johannes læringssenter barnehage
Se film her!
Innføringsbarnehagen

Elisabeth Helgesen
Styrer
51 50 78 08 / 94 369 027
elisabeth.helgesen@stavanger.kommune.no (Send)
Gry Omdal
Pedagogisk leder blå
904 70 984
gry.omdal@stavanger.kommune.no (Send)
Inger Lund
Pedagogisk leder grønn
918 24 663
inger.lund@stavanger.kommune.no (Send)
Hatice Aydin
Pedagogisk leder gul
902 61 853
hatice.aydin@stavanger.kommune.no (Send)
Rezan Amin
Barn- og ungdomsarbeider
rezan.amin@stavanger.kommune.no (Send)
Shirin Anwar
Barne-og ungdomsarbeider
shirin.anwar@stavanger.kommune.no (Send)
Alma Mujezinovic
Barne- og ungdomsarbeider
alma.mujezinovic@stavanger.kommune.no (Send)
Taisia G. Edelbijiva
Barne- og ungdomsarbeider
taisia.g.edelbijiva@stavanger.kommune.no (Send)