Meny
Velg avdeling Forside
Kolsbergveien 24 4616 Kristiansand
Telefon: 38 11 37 10 Faks: Kolsbergveien 24 Send oss e-post
Redaktør: Hannemor Olsen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2021><<
desember 2021
mtotfls
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Innlogging for ansatte
Innlogging for ansatte
Ansatte

Hannemor Olsen
Enhetsleder
38113710 / 90795117
hellinga.barnehage@kristiansand.kommune.no (Send)
Ragnhild Urdal
Stedfortreder/fagleder 30%
ragnhild.urdal@kristiansand.kommune.no (Send)
Sølvi Stave
Pedagogisk leder
Lilla avdeling
solvi.anita.stave@kristiansand.kommune.no (Send)
Mariann Thommesen
Pedagogisk leder (vikariat)
Lilla avdeling
Siri Øverby
Fagarbeider
Lilla avdeling
Mary-Ann Hammersmark
Fagarbeider
Lilla avdeling
Maren Grevsen
Pedagogisk leder
Grønn og Lilla avdeling
Maren.Grevsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Snefrid Kjetså
Pedagogisk leder
Grønn avdeling
Snefrid.Kjetsa@kristiansand.kommune.no (Send)
Eli Ovnerud
Pedagogisk leder
Grønn avdeling
Eli.Ovnerud@kristiansand.kommune.no (Send)
Bozana Vasic
Fagarbeider
Grønn avdeling
Cecilie Krydsby
Fagarbeider
Grønn avdeling
Silje Veggeland
Pedagogisk leder
Rød, Blå og Gul avdeling
silje.veggeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Lene Margot Holm Søreide
Pedagogisk leder
Rød avdeling
Lene.M.Holm.Soreide@kristiansand.kommune.no (Send)
Luis Eduardo Cid Gonzalez
Fagarbeider
Rød avdeling
Turid Aina Andersen
Fagarbeider
Rød avdeling
Vilde Blankenberg Hansen
Vikar
Rød avdeling
Mustafa Alshawi
Pedagogisk leder
Blå avdeling
mustafa.alshawi@kristiansand.kommune.no (Send)
Janne Pedersen
Fagarbeider
Blå avdeling
Lena Moen
Fagarbeider
Blå avdeling
Charlotte Solås Dybesland
Vikar
Blå avdeling
Kjersti Blegeberg Sellevåg
Pedagogisk leder
Gul avdeling
Kjersti.Blegeberg.Sellevag@kristiansand.kommune.no (Send)
Liv Knutsen
Assistent
Gul avdeling
Sabrina Albert
Assistent
Gul avdeling
Viktória Pap
Assistent
Gul avdeling
Seyedeh Alavi
Vikar
Sima Barzani
Vikar
Renate Helcl
Vikar