Meny
Forside
Hovedkontor/Krabat barnehage Kjell Arholms gate 26 4021 Stavanger Telefon: 51 913300 Send oss e-post
Gosen barnehage Gosenlund 14 4041 Hafrsfjord Telefon: 51913260 Send oss e-post
Haugtussa barnehage Åroliljastien 2 4021 Stavanger Telefon: 51913315 Send oss e-post
Madlavoll barnehage Norvald Frafjordsgate 42 4021 Stavanger Telefon: 51912633 Send oss e-post
Havhesten barnehage Professor Olav Hanssensvei 12 4021 Stavanger Telefon: 51913600 Send oss e-post
Redaktør: Brita Bjotveit
Logg inn
Logg inn
Gosen

Martine Bollestad
Pedagogisk leder Engen
90751990
martine.bollestad@stavanger.kommune.no (Send)
Jurgita Kiguoliene
Barne og ungdomsarbeider Engen
90751990
jurgita.kiguoline@stavanger.kommune.no (Send)
Linda Stausland
Assistent Hulen
90808681
linda.stausland@stavanger.kommune.no (Send)
Eirik Andersen
Assistent Reiret
90748913
eirik.andersen@stavanger.kommune.no (Send)
Ingvild Ness
Pedagogisk leder Hulen
90808681
ingvild.ness@stavanger.kommune.no (Send)
Heidi Rosenberg
Barne og ungdomsarbeider Hulen
90808681
heidi.rosenberg@stavanger.kommune.no (Send)
Inger Margrete Olafsen
Assistent Kvisten
inger.margrete.olafsen@stavanger.kommune.no (Send)
Kjersti Remme Macfarlane
Pedagogisk leder Kvisten
90752625
kjersti.remme.macfarlane@stavanger.kommune.no (Send)
Zainab Banu Hussain
Barne og ungdomsarbeider Kvisten
90752625
zainab.banu.hussain@stavanger.kommune.no (Send)
Siri Minde
Avdelingsleder/styrer
51913267/40201160
siri.minde@stavanger.kommune.no (Send)
Rahel Gebru Tesfay
Barne-og ungdomsarbeider Engen
90751990