Meny
Velg avdeling Forside
Hus Kvaleberg: Flintegata 2a, 4016 Stvgr Hus Vannassen: Vestvollveien 1, 4017 Postboks 355, Forus, 4067 Stavanger
Telefon: 51913270 Send oss e-post
Redaktør: Inger Lise Sørbø
Søknad om barnehageplass
Søknad om barnehageplass
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2019><<
desember 2019
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Logg inn
Logg inn
Våre ansatte

Møt våre flotte ansatte

Inger-Lise Sørbø
Styrer
51913270/90513575
inger.lise.sorbo@stavanger.kommune.no (Send)
Elisabeth Rakkestad Barmen
Assisterende styrer
51913274/97749883
elisabeth.rakkestad.barmen@stavanger.kommune.no (Send)
Elisabeth Davidsen
Pedagogisk leder/koordinator
Familiegruppen Humlene
51913272/92 95974641
elisabeth.davidsen@stavanger.kommune.no (Send)
Elisabeth Cook Haga Pettersen
Pedagogisk leder
Familiegruppen Humlene
51913272/92 95974641
elisabeth.pettersen@stavanger.kommune.no (Send)
Bente Jacobsen Ellingsen
Veileder
Familiegruppen Humlene
51913272/92 95974641
bente.jacobsen.ellingsen@stavanger.kommune.no (Send)
Winnie Andersen
Veileder
Familiegruppen Humlene
51913272/92 95974641
winnie.andersen@stavanger.kommune.no (Send)
Janne Steinsvik Sellevoll
Veileder
Familiegruppen Humlene
51913272/92 95974641
janne.sellevoll@stavanger.kommune.no (Send)
Hilde Holter
Assistent
Familiegruppen Humlene
51913272/92 95974641
hilde.holter2@stavanger.kommune.no (Send)
Jane S.Opheim
pedagodisk leder 80% Fagleder 20%
avdeling Harene
94139236 51913275/45000720
jane.s.opheim@stavanger.kommune.no (Send)
Karina Tørrestad
Pedagogisk leder
avdeling Harene
94139236
karina.torrestad@stavanger.kommune.no (Send)
Jacmaris Judith Alvarez Uzcategui
Assistent
avdeling Harene
94139236
jacmaris.judith.alvarez.uzcategui@stavanger.kommune.no (Send)
Linda Fjeld Hagen
barne og ungdomsarbeider
avdeling Harene
94139236
linda.fjeld@stavanger.kommune.no (Send)
Patrycja Helena Kwiek
Pedagogisk leder
avdling Krabbene
94176122
partrycja.helena.kwiek@stavanger.kommune.no (Send)
Ann Mari Juliussen
Barne-og ungdomsarbeider
avdeling Krabbene
51913290/94176122
ann.mari.skjeveland@stavanger.kommune.no (Send)
Binali Doshi
assistent
avdeling Krabbene
94176122
binali.doshi@stavanger.kommune.no (Send)
Tove Brit Sandanger
barne og ungdomsarbeider
avdeling Tusenbein
51913283/91152529
tove.brith.sandanger@stavanger@kommune.no (Send)
Stefan Carlhoff
Assistent
avdeling Tusenbein
51913283/91152529
stefan.carlhoff@stavanger.kommune.no (Send)
Trine Mæsel
Pedagogisk leder
avdeling Labbetuss
51903282/91148074
trine.masel@stavanger.kommune.no (Send)
Mona Elin Fredriksen
Assistent
avdeling Labbetuss
551913282/91148074
mona.elin.fredriksen@stavanger.kommune.no (Send)
Janka Franova
assistent
avdeling Labbetuss
91148074
janka.franova@stavanger.kommune.no (Send)
Malipo K. Henry
pedagogisk leder
avdeling Bamsebo
94171542
Veronica Opheim
Pedagogisk leder/ barne-og ungdomsarbeider
avdeling Bamsebo
51913277/94171542
veronica.opheim@stavanger.kommune.no (Send)
Ingrunn Johanne Dalehaug
Assistent
avdeling Bamsebo
51913277/94171542
ingrunn.johanne.dalehaug@stavanger.kommune.no (Send)
Christine Ingebrigtsen
Assistent
avdeling Bamsebo/Krabbene
94171542/94176122
christine.ingebrigtsen@stavanger.kommune.no (Send)
Aina Nærland
Pedagogisk leder
avdeling Maurtua
51913276/94149712
aina.nerland@stavanger.kommune.no (Send)
Kasia Ciniewska
Pedagogisk leder
avdeling Maurtua /Revehiet
94149712/90283582
katarzyna.i.ciniewska@stananger.kommune.no (Send)
Susanne Fredriksen
Assistent
avdeling Maurtua
51913276/94149712
susanne.fredriksen@stavanger.kommune.no (Send)
Kim Khanh Thi Vu
Barne-og ungdomsarbeider
avdeling Maurtua
51913276/94149712
thi.kim.khank.vu@stavanger.kommune.no (Send)
Helen Stangeland
Pedagogisk leder
avdeling Revehiet
51913279/90283582
helen.stangeland@stavanger.kommune.no (Send)
Sissel Fosse
barne -og ungdomsarbeider
avdeling Revehiet
51913279/90283582
sissel.fosse@stavanger.kommune.no (Send)
Suad Ismail Ibrahim
Assistent
avdeling Revehiet
90283582
Kjersti Skjervheim Lunde
Pedagogisk leder
avdeling Spurvene
51913278/90282697
kjersti.lundef@stavanger.kommune.no (Send)
Elisabeth Pedrikke Johansen
pedagogisk leder på disp.
avdeling Spurvene
51913278/90282697
elisabeth.pedrikke.johansen@stavanger.kommune.no (Send)
Brit Marit Saure
Assistent
avdeling Spurvene
51913278/90282697
brit.marit.saure@stavanger.kommune.no (Send)
Kjetil A.L. Jaatun
Pedagogisk leder
avdeling Kardemomme
51913288/90367471
kjetil.larsen.jaatun@stavanger.kommune.no (Send)
Trude Heimly Steinnes
Assistent
avdeling Kardemomme
51913288/90367471
trude.heimly.steinnes@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Trine Landa Eriksen
Assistent 70%
avdeling Kardemomme
51913288/90367471
anne.trine.landa.eriksen@stavanger.kommune.no (Send)
Irene Ericson
Assistent 40%
avdeling Kardemomme
51913288/90367471
irene.ericson@stavanger.kommune.no (Send)
Hanne Gro H.Henningsen
Pedagogisk leder
avdeling Hakkebakke
51913289/90284061
hanne.gro.henningsen@stavanger.kommune.no (Send)
Siv Merete Ingebretsen
Assistent
avdeling Hakkebakke
90284061
siv.merete.ingebretsen@stavanger.kommunen.no (Send)
Arbana Haxhiu
Assistent
avdeling Hakkebakke
90284061
arbana.haxhiu@stavanger.kommune.no (Send)
Tone L. Davidsen
permisjon
tone.lonseth.davidsen@stavanger.kommune.no (Send)
Ingrid Bjørnsson
Pedagogisk leder
permisjon
Shukri Mahamud Ise
Assistent
permisjon
Frida Slater
permisjon
frida.slater@stavanger.kommune.no (Send)