Meny
Velg avdeling Forside
Småtroll
Tommeliten
Veslefrikk
Bukkene bruse
Askeladden
Tyrihans
Tunballvegen 4 4645 Nodeland
Telefon: 38183740 Send oss e-post
Redaktør: Monica Ommundsen
Det er 3 dokumenter i arkivet.
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2020><<
september 2020
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Personalet i barnehagen

Monica W Ommundsen
Enhetsleder
38183740/48143123
monica.ommundsen@songdalen.kommune.no (Send)
Sissel Beate Sørensen
Enhetsleders stedfortreder/fagleder
38183741/91722121
sissel.beate.sorensen@songdalen.kommune.no (Send)
Inger Ljøstad
Pedagogisk gruppeleder
Avdeling: Småtroll
inger.ljostad@kristiansand.kommune.no (Send)
Nina Einerkjær
Pedagog
Avdeling: Småtroll
Nina.Strom.Einerkjar@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Berit Ågedal
assistent småtroll
Tove Gry Nilssen
Assistent/fagarbeider
Avdeling:Småtroll
Eline Byklum
Pedagogisk gruppeleder
Avdeling:Tommeliten
Eline.Byklum@kristiansand.kommune.no (Send)
Unni Moland Isaksen
Assistent/fagarbeider
Avdeling:Tommeliten
Astrid Solås
Assistent/fagarbeider
Avdeling: Tommeliten
Linda Mikalsen Ramsland
Assistent/fagarbeider
Avdeling: Askeladden
Viven Staal
Pedagogisk gruppeleder
Avdeling: Askeladden
Vivien.Staal@kristiansand.kommune.no (Send)
Anita Belika Strøm
Assistent/fagarbeider
Avdeling: Askeladden
Åse Helen Almedal
Assistent/fagarbeider
Avd: Veslefrikk
Torsten Jensen
Pedagogisk gruppeleder
Avdeling: Veslefrikk
Torsten.Jensen@kristiansand.kommune.no (Send)
Trine Yri Pedersen
Assistent/fagarbeider
Avdeling:Veslefrikk/Bukkene Bruse
Magne M.H. Kristiansen
Pedagog
Avdeling: Veslefrikk
Bjørn Helge Foshaugen
Pedagogisk gruppeleder
Avdeling: Tyrihans
bjorn.helge.foshaugen@kristiansand.kommune.no (Send)
Erlend Valle
Assistent/fagarbeider
Avdeling:Tyrihans
Stina Fløystøl Tønnesland
Pedagog
Avdeling: Tyrihans
Stina.Floystol.Tonnesland@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunn Margit Haugen
Pedagogisk gruppeleder
Avdeling: Bukkene Bruse
gunn.margit.haugen@kristiansand.kommune.no (Send)
Veronica Finsådal
Assistent/fagarbeider
Avdeling:Bukkene Bruse
Torill Holm
Assisten/Fagarbeider
Avdeling:Bukkene Bruse
Marius Aadnøy
ssistent/fagarbeider
Avdeling:Bukkene Bruse
Anette Neverdal
Fagarbeider
Avdeling: Bukkene Bruse
Hege Fossum
Støttepedagog