Meny
Velg avdeling Forside
Småtroll
Tommeliten
Veslefrikk
Bukkene bruse
Askeladden
Tyrihans
Tunballvegen 4 4645 Nodeland
Telefon: 38183740 Send oss e-post
Redaktør: Monica Ommundsen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2019><<
september 2019
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Personalet i barnehagen

Monica W Ommundsen
Enhetsleder
38183740/48143123
monica.ommundsen@songdalen.kommune.no (Send)
Sissel Beate Sørensen
Enhetsleders stedfortreder/fagleder
38183741/91722121
sissel.beate.sorensen@songdalen.kommune.no (Send)
Viven Staal
Pedagogisk gruppeleder
Avdeling:Småtroll
Vivien.Staal@songdalen.kommune.no (Send)
Nina Einerkjær
Pedagog
Avdeling: Småtroll
Nina.Strom.Einerkjar@songdalen.kommune.no (Send)
Anne Berit Ågedal
assistent småtroll
Tove Gry Nilssen
Assistent/fagarbeider
Avdeling:Småtroll
Eline Byklum
Pedagogisk gruppeleder
Avdeling:Tommeliten
Eline.Byklum@songdalen.kommune.no (Send)
Stina Fløystøl Borgersen
Pedagog
Avdeling: Tommeliten
Unni Moland Isaksen
Assistent/fagarbeider
Avdeling:Tommeliten
Linda Mikalsen Ramsland
Assistent/fagarbeider
Avdeling: Tommeliten
Åse Helen Almedal
Assistent/fagarbeider
Avd: Veslefrikk
Eline Bjelland
Pedagogisk gruppeleder
Avdeling: Veslefrikk
Eline.Bjelland@songdalen.kommune.no (Send)
Erlend Valle
Assistent/fagarbeider
Avdeling:Veslefrikk
Torsten Jensen
Pedagogisk gruppeleder
Avdeling: Tyrihans
Torsten.Jensen@songdalen.kommune.no (Send)
Bjørn Helge Foshaugen
Pedagog
Avdeling: Tyrihans
Astrid Solås
Assistent/fagarbeider
Avdeling: Tyrihans
Inger Ljøstad
Pedagogisk gruppeleder
Avdeling: Askeladden
inger.ljøstad@songdalen.kommune.no (Send)
Anita Belika Strøm
Assistent/fagarbeider
Avdeling: Askeladden
Trine Yri Pedersen
Assistent/fagarbeider
Avdeling:Askeladden
Gunn Margit Haugen
Pedagogisk gruppeleder
Avdeling: Bukkene Bruse
gunn.margit.haygen@songdalen.kommune.no (Send)
Veronica Finsådal
Assistent/fagarbeider
Avdeling:Bukkene Bruse
Torill Holm
Assisten/Fagarbeider
Avdeling:Bukkene Bruse
Marius Aadnøy
ssistent/fagarbeider
Avdeling:Bukkene Bruse
Anette Neverdal
Fagarbeider
Avdeling: Bukkene Bruse
Hege Fossum
Spesialpedagog