Meny
Velg avdeling Forside
Rosenberggt 51 4007
Telefon: 47540896 Send oss e-post
Redaktør: Karin Egebakken
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte

Karin Meling Egebakken
Virksomhetsleder Vestre Platå-barnehagene
47540896
karin.egebakken@stavanger.kommune.no (Send)
Siw Brokjøb
Avdelingsleder Vestre Platå-barnehagene
51913948
siw.brokjøb@stavanger.kommune.no (Send)
Brita Vadla
Assisterende styrer Vestre Platå-barnehagene
51 91 39 42
brita.vadla@stavanger.kommune.no (Send)
Karolina Kielbasiewicz
Pedagogisk leder på Trådstifen
416 47 418
alicja.karolina.kielbasiewicz@stavanger.kommune.no (Send)
Anna Johansen Kristiansen
Pedagogisk leder på Trådstiften
50 % stilling
Laila Tysse
Assistent på Trådstiften
416 47 418
laila.kirsten.tysse@stavanger.kommune.no (Send)
Wenche Heimark
Assistent på Trådstiften
416 47 418
wenche.heimark@stavanger.kommune.no (Send)
Hanne Myhre
Pedagogisk leder på Jensahagen
416 45 765
hanne.myhre@stavanger.kommune.no (Send)
Tone Larsson
Omsorgsarbeider på Jensahagen
416 45 765
tone.larsson@stavanger.kommune.no (Send)
Pål Victor Bae Ørstavik
Assistent
Vikar på Jensahagen
416 45 765
pal.victor.bae.orstavik@stavanger.kommune.no (Send)
Safia Abdi Hagi
Assistent
Vikar på Jensahagen
416 45 765
Katrine Aasen-Broback
Pedagogisk leder på Blidensol
977 10 164
katrine.broback@stavanger.kommune.no (Send)
Hilde Matilde Hegerland
Pedagogisk leder på Blidensol
40 % stilling
977 10 164
hilde.matilde.hegerland@stavanger.kommune.no (Send)
Matilda Bergh
Barne- og ungdomsarbeider på Blidensol
977 10 164
matilda.bergh@stavanger.kommune.no (Send)
Tamara Soskic Galetic
Assistent på Blidensol
977 10 164
tamara.soskic.galetic@stavanger.kommune.no (Send)
Hedwig Verschoor
Assistent på Blidensol
40 % stilling på alle avdelinger
977 10 164
hedwig.verschoor@stavanger.kommune.no (Send)
Cecilie Sæveland
Pedagogisk leder på Roseberget
416 46 212
cecilie.saeveland@stavanger.kommune.no (Send)
Rebecca Liberg
Pedagogisk leder på Roseberget
I permisjon
908 40 160
rliberg@stavanger.kommune.no (Send)
Pia Hopsdal
Omsorgsarbeider på Roseberget
416 46 212
pia.jorgensen.hopsdal@stavanger.kommune.no (Send)
Elin Landråk Sætre
Barne- og ungdomsarbeider på Roseberget
40 % stiiling
416 46 212
elin.satre@stavanger.kommune.no (Send)
Margunn Hegland
Assistent på Roseberget
60 % stilling
416 46 212
margunn.hegland@stavanger.kommune.no (Send)
Houria (Sol) Hazermoshar
Pedagogisk leder på Straen
908 40 160
houria.hazermoshar@stavanger.kommune.no (Send)
Barbro Håversen
Barnehagelærer på Straen
60 % stiiling
908 40 160
barbro.haversen@stavanger.kommune.no (Send)
Mia Johansen
Assistent på Straen
908 40 160
mia.johansen@stavanger.kommune.no (Send)
Hild.M.Gjøse
Assistent på Straen
60 % stilling
908 40 160
hild.margrete.gjoese@stavanger.kommune.no (Send)
Olga Bak
Assistent på Straen
908 40 160
olga.bak@stavanger.kommune.no (Send)
Kristin Storhaug
Pedagogisk leder på Lilleborg
907 10 158
kristin.storhaug@stavanger.kommune.no (Send)
Mio Knutsen
Pedagogisk leder på Lilleborg
907 10 158
mio.knutsen@stavanger.kommune.no (Send)
Natallia Hovland
Assistent på Lilleborg
vikar
907 10 158
Blerina Dashi
Assistent på Lilleborg
Vikar
907 10 158
Kristine Alicia Vik
Pedagogisk leder på Bakkeland
468 52 931
kristine.alicia.vik@stavanger.kommune.no (Send)
Maren Nevøy Larsen
Pedagogisk leder på Bakkeland
60 % stilling
908 40 160
maren.nevoy.larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Mette Nødland
Assistent på Bakkeland
468 52 931
mette.h.nodland@stavanger.kommune.no (Send)
Emeline Perret
Assistent på Bakkeland
468 52 931
emeline.perret@stavanger.kommune.no (Send)
Suzanne Breivik
vikar på huset
Vikar
907 10 158
Ann Jeanette.J. Henriksen
Barne- og ungdomsarbeider
I permisjon
468 52 931
ann-jeanette.smedsvik@stavanger.kommune.no (Send)
Henriette Hansen
Assistent på Jensahagen
permisjon
416 45 765
henriette.hansen@stavanger.kommune.no (Send)
May Lillian Marvik
Barnepleier på Lilleborg
permisjon
907 10 158
may.lillian.marvik@stavanger.kommune.no (Send)
Malin Nordvik Lunde
Pedagogisk leder
I permisjon
416 47 418
malin.nordvik.lunde@stavanger.kommue.no (Send)