Meny
Velg avdeling Forside
Rosenberggt 51 4007
Telefon: 51913948 Send oss e-post
Redaktør: Hilde Middelthon
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte

Hilde Stokkeland
Virksomhetsleder
51 91 39 48
hilde.stokkeland@stavanger.kommune.no (Send)
Rune Eliassen
Konstituert virksomhetsleder
51 50 88 50
rune.eliassen@stavanger.kommune.no (Send)
Brita Vadla
Assisterende styrer
51 91 39 42
brita.vadla@stavanger.kommune.no (Send)
Hanne Myhre
Pedagogisk leder
Pedagogisk leder på Trådstiften
416 47 418
hanne.myhre@stavanger.kommune.no (Send)
Karolina Kielbasiewicz
Pedagogisk leder
Pedagogisk leder på trådstiften
416 47 418
alicja.karolina.kielbasiewicz@stavanger.kommune.no (Send)
Laila Tysse
Assistent
Assistent på Trådstiften
416 47 418
laila.kirsten.tysse@stavanger.kommune.no (Send)
Wenche Heimark
Assitent
Assistent på Trådstiften
416 47 418
wenche.heimark@stavanger.kommune.no (Send)
Kari Lura-Wiik
Pedagogisk leder
Pedagogisk leder på Jensahagen
416 45 765
kari.lura.wiik@stavanger.kommune.no (Send)
Henriette Hansen
Assistent
Assistent på Jensahagen
416 45 765
henriette.hansen@stavanger.kommune.no (Send)
Tone Larsson
Omsorgsarbeider
Omsorgsarbeider på Jensahagen
416 45 765
tone.larsson@stavanger.kommune.no (Send)
Pål Victor Bae Ørstavik
Assistent
Vikar på Jensahagen
416 45 765
pal.victor.bae.orstavik@stavanger.kommune.no (Send)
Safia Abdi Hagi
Assistent
Vikar på Jensahagen
416 45 765
Katrine Aasen-Broback
Pedagogisk leder
Pedagogisk leder på Blidensol
977 10 164
katrine.broback@stavanger.kommune.no (Send)
Matilda Bergh
Barne- og ungdomsarbeider
Barne- og ungdomsarbeider på Blidensol
977 10 164
matilda.bergh@stavanger.kommune.no (Send)
Tamara Soskic Galetic
Assistent på Blidensol
Assistent på flere avdelinger
977 10 164
tamara.soskic.galetic@stavanger.kommune.no (Send)
Hedwig Verschoor
Assistent
Assistent på Blidensol
977 10 164
hedwig.verschoor@stavanger.kommune.no (Send)
Cecilie Sæveland
Pedagogisk leder
Pedagogisk leder på Roseberget
416 46 212
cecilie.saeveland@stavanger.kommune.no (Send)
Pia Hopsdal
Omsorgsarbeider
Omsorgsarbeider på Roseberget
416 46 212
pia.jorgensen.hopsdal@stavanger.kommune.no (Send)
Elin Landråk Sætre
Barne- og ungdomsarbeider
Barne- og ungdomsarbeider på Roseberget
416 46 212
elin.satre@stavanger.kommune.no (Send)
Margunn Hegland
Assistent
Assistent på Roseberget
416 46 212
margunn.hegland@stavanger.kommune.no (Send)
Houria (Sol) Hazermoshar
Pedagogisk leder
Pedagogisk leder på Straen
908 40 160
houria.hazermoshar@stavanger.kommune.no (Send)
Barbro Håversen
Barnehagelærer
Barnehagelærer på Straen
908 40 160
barbro.haversen@stavanger.kommune.no (Send)
Mia Johansen
Assistent
Assistent på Straen
908 40 160
mia.johansen@stavanger.kommune.no (Send)
Hild.M.Gjøse
Assistent
Assistent på Straen
908 40 160
hild.margrete.gjoese@stavanger.kommune.no (Send)
Olga Bak
Assistent
Assistent på Straen
908 40 160
olga.bak@stavanger.kommune.no (Send)
Kristin Storhaug
Pedagogisk leder
Pedagogisk leder på Lilleborg
907 10 158
kristin.storhaug@stavanger.kommune.no (Send)
May Lillian Marvik
Barnepleier
Barnepleier på Lilleborg
907 10 158
may.lillian.marvik@stavanger.kommune.no (Send)
Natallia Hovland
Assistent
Vikar på Lilleborg
907 10 158
Blerina Dashi
Assistent
Vikar på Lilleborg
907 10 158
Suzanne Breivik
Assistent
Vikar på Lilleborg
907 10 158
Kristine Alicia Vik
Pedagogisk leder
Pedagogisk leder på Bakkeland
468 52 931
kristine.alicia.vik@stavanger.kommune.no (Send)
Mio Knutsen
Pedagogisk leder
Pedagogisk leder på Bakkeland
468 52 931
mio.knutsen@stavanger.kommune.no (Send)
Mette Nødland
Assistent
Assistent på Bakkeland
468 52 931
mette.h.nodland@stavanger.kommune.no (Send)
Emeline Perret
Assistent
Assistent på Bakkeland
468 52 931
emeline.perret@stavanger.kommune.no (Send)
Silje Myklebust
Assistent
416 45 765
silje.myklebust@stavanger.kommune.no (Send)
Rebecca Liberg
Pedagogisk leder
For tiden i permisjon
908 40 160
rliberg@stavanger.kommune.no (Send)
Ann Jeanette.J. Henriksen
Barne- og ungdomsarbeider
468 52 931
ann-jeanette.smedsvik@stavanger.kommune.no (Send)
Maren Nevøy Larsen
Pedagogisk leder
For tiden i permisjon
908 40 160
maren.nevoy.larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Malin Nordvik Lunde
Pedagogisk leder
For tiden i permisjon
416 47 418
malin.nordvik.lunde@stavanger.kommue.no (Send)