Meny
Velg avdeling Forside
Vardeneset barnehage Gamle Dusavikveien 6 4029 Stavanger Telefon: 51913433 / 90045232 Send oss e-post
Smiene barnehage Stølsbrautene 3 4027 Stavanger Telefon: 51913200/97607170 Send oss e-post
Barnehagen Tasta Lindeveien 75 4025 Stavanger Telefon: 51507339 / 92628775 Send oss e-post
Smietunet barnehage Smietunet 80 4027 Stavanger Telefon: 51913433 / 90045232 Send oss e-post
Eskeland barnehage Ulaveien 7 4028 Stavanger Telefon: 51913200 / 97607170 Send oss e-post
Gullfaks barnehage Gullfaksveien 25 4028 Stavanger Telefon: 51913240 / 90192796 Send oss e-post
Postadresse Tastabarnehagene: navn på bygg Postboks 355, Forus, c/o Stavanger kommune, 4067 Stavanger
Redaktør: Eli Mundheim
Velkommen til oss
Velkommen
Logg inn
Logg inn
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Su

SU representanter Tastabarnehagene 2021 - 2022
 BARNEHAGE   Representanter fra barnehagene   Foreldrerepresentanter   
 Smietunet   Hege Sørnes (Vestavind) 
hege.sornes@stavanger.kommune.no  
Merete Havn Torland 
m_havn@hotmail.com 
 
 Vara Smietunet  Camilla Askevold – vara 
camilla.askevold@stavanger.kommune.no 
 Aina Hytland Brekke (mor til Oskar) 
ainahytlandbrekke@gmail.com 
 
 Smiene  Renata Alicja Berg 
Renata.Alicja.Berg@stavanger.kommune.no
 Anne Garvik 
anne-garvik@live.no 
 
 Vardeneset  Guri Mikkelsen 
guri.mikkelsen@stavanger.kommune.no
 Lena Susort Steinsbø (Sivert) 
Tlf 924 23 186 
lena.steinsboe@gmail.com 
 
 Gullfaks  Kirsten Rimbereid (Draugen) 
kirsten.rimbereid@stavanger.kommune.no 
Silje Nilsen (Linus) 
fru.snilsen@gmail.com 
 
 Eskeland Halime Demirbas (Sør) 
halime.demirbas@stavanger.kommune.no  
Elin Marie Nicolaisen (Vest- Vegard) 
Tlf. 91619292 
elinmn@gmail.com 
 
 Barnehagen Tasta

 Snezana Ivandic 
Snezana.Ivandic@stavanger.kommune.no  

Vara - Valentina Ristic  
valentina.ristic@stavanger.kommune.no 

Anne Rosenkilde 
Annerosenkilde@gmail.com