Meny
Velg avdeling Forside
Hovedadresse Olav Kyrres gate 23 4005 Stavanger Telefon: 51 50 70 90 Send oss e-post
Bamsefaret barnehage Heddeveien 137, 4034 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51913460 Send oss e-post
Djupamyrå barnehage Heddeveien 22, 4034 Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51507830 Send oss e-post
Bamsefaret åpen barnehage Heddeveien 141, 4034 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 97765456 Send oss e-post
Gautesete barnehage Heddeveien 165, 4034 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51913020 Send oss e-post
Mariamarka barnehage Slettmyrveien 10, 4034 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51912201 Send oss e-post
Vågedalen barnehage Sara Berges gate 15, 4020 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51913579 Send oss e-post
Redaktør: Mona Mjølsnes Knutsen
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Bilder av barn på nett
Bilde av barn på nett
SBF - foreldreforening
SBF-foreldreforening
Ansatte i Vågedalen barnehage

.

Mona Mjølsnes Knutsen
Virksomhetsleder
91699977
Send e-post (Send)
Hilde Elin Thorsen
Avdelingsleder
41278589
hilde.elin.thorsen@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Siri Bærem
Pedagogisk leder avd. Gul gruppe
siri.b@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Karoline Falch Voerman
Pedagogisk leder på disp.Gul gruppe
karoline.falch.voerman@stavanger.kommune.no (Send)
Jaruwan Surin ( Som)
Assistent på Gul gruppe
jaruwan.surin@stavanger.kommune.no (Send)
Francisco Alexander Ludvigsen
Assistent 70% på Gul gruppe
Åse Karin Handeland
Pedagogisk leder på Rød gruppe
åse.karin.handeland@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Martha Rafteseth
Barnehagelærer på rød gruppe
martha.rafteseth@stavanger.kommune.no (Send)
Sadia Sher
Barne- og ungdomsarbeider på Rød gruppe
Bente Lindberg
Barnepleier i 40% stilling på Rød gruppe
Mette Ree
Vikariat 60% på Rød gruppe
Ida Henriksen
Pedagogisk leder på disp. Blå gruppe
ida.henriksen@stavanger.kommune.no (Send)
Mari Forgaard
Barne- og ungdomsarbeider 80% på Blå gruppe
Berit V. Skaldehaug
Barne- og ungdomsarbeider på Blå gruppe
Gro Hilde Skjørestad
Pedagogisk leder på avd. Eplehagen
Siri Aarthun
Assistent på avd. Eplehagen
Aissato Jau
Assistent på avd. Eplehagen
Ellen Therese Ims
Barne- og ungdomsarbeider på avd. Eplehagen
I permisjon
Renate Kvanvik Berg
Lærling på avd. avd. Eplehagen
Monica Rosseland
Pedagogisk leder på avd. Blomsterenga
monica.rosseland@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Lene Jensen
Assistent på avd. Blomsterenga
Lisa Lie
Pedagogisk leder på Rognebærskogen
lisa.lie@stavanger.kommune.no (Send)
Shweta Sawant
Assistent på avd. Rognebærskogen
Kristin Lysen
Assistent på Rognebærskogen
kristin.lysen@stavanger.kommune.no (Send)
Alice Kiarie
Assistent 20 % på avd. Rognebærskogen
Inger Sjeggestad Wang
Pedagogisk leder på avd. Gårdstunet
inger.helen.wang@stavanger.kommune.no (Send)
Marianne Gitlesen
Barne- og ungdomsarbeider på avd. Gårdstunet
Anja Klamerus
Assistent på avd. Gårdstunet
Helle Kristensen
Pedagogisk leder på Kornåkeren
helle.kristensen@stavanger.kommune.no (Send)
Hanne Støre Tangen
Spesialpedagog på Kornåkeren
hanne.støre.tangen@stavanger.kommune.no (Send)
Mona Netland Knutsen
Sykepleier 100% på avd. Kornåkeren
Irina Zakharova
Barne- og ungdomsarbeider 50% på avd. Kornåkeren
Line Dahl
Pedagogisk leder
I permisjon
line.dahl@stavanger.kommune.no (Send) (Send)