Meny
Velg avdeling Forside
Hovedadresse Olav Kyrres gate 23 4005 Stavanger Telefon: 51 50 70 90 Send oss e-post
Bamsefaret barnehage Heddeveien 137, 4034 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51913460 Send oss e-post
Djupamyrå barnehage Heddeveien 22, 4034 Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51507830 Send oss e-post
Bamsefaret åpen barnehage Heddeveien 141, 4034 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 97765456 Send oss e-post
Gautesete barnehage Heddeveien 165, 4034 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51913020 Send oss e-post
Mariamarka barnehage Slettmyrveien 10, 4034 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51912201 Send oss e-post
Vågedalen barnehage Sara Berges gate 15, 4020 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51913579 Send oss e-post
Redaktør: Mona Mjølsnes Knutsen
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Bilder av barn på nett
Bilde av barn på nett
SBF - foreldreforening
SBF-foreldreforening
Ansatte i Gautesete barnehage

.

Mona Mjølsnes Knutsen
Virksomhetsleder
91699977
Send e-post (Send)
Helga Motland Hansen
Avdelingsleder
91364222 / 51913020
helga.m.hansen@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Anniken Prestbø
Konsulent
92203830 / 51913021
anikken.prestbo@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Jon Rønning
Pedagogisk leder på Mosaikk
95368300
jon.ronning@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Kristine Norås
Pedagogisk leder på Mosaikk
95368300
kristine.noras@stavanger.kommune.no (Send)
Jeanett Mari Horrigmoe Karlsen
Barne- og ungdomsarbeider på Mosaikk
95368300
jeanett.karlsen@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Andreas Breen Joa
Barne- og ungdomsarbeider på Mosaikk
95368300
andreas.breen.joa@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Cassandra Refsland Bjørnør
Pedagogisk leder på Regnbuen
95368190
cassandra.refsland.bjornor@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Drude Thoring Wasbø Nilsson
Barne- og ungdomsarbeider Regnbuen
95368190
drude.thoring.w.nilsson@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Gladis Lovise E Berg
Barnehageassistent på Regnbuen
95368190
Ruth Jorunn Voll
Pedagogisk leder på Småland
95368301
ruth.jorunn.voll@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Julia Maren Faye
Pedagogisk leder på Småland
95368301
julia-maren.faye@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Ricardo Armando Bugueno Paredes
Barnehageassistent på Småland
95368301
Anne Hilde Opheim
Barne- og ungdomsarbeider på Småland
95368301
anne.hilde.opheim@stavanger.kommune.no (Send)
Brit Venja Reianes
Barne- og ungdomsarbeider på Småland
95368301
brit.venja.reianes@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Evy Moan
Pedagogisk leder på Lønneberget
95368250
evy.moan@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Christine Helgøy Hansen
Barne- og ungdomsarbeider på Lønneberget
95368250
christine.helgoy.hansen@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Tone Tiller
Fagarbeider Lønneberget
95368250
tone.tiller@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Tove Bjørknes
Barnehageassistent
I permisjon
Line Kim Lærdal
Barnehageassistent
I permisjon
Lillian Traa
Barnehageassistent
I permisjon