Meny
Velg avdeling Forside
Hovedadresse Olav Kyrres gate 23 4005 Stavanger Telefon: 51 50 70 90 Send oss e-post
Bamsefaret barnehage Heddeveien 137, 4034 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51913460 Send oss e-post
Djupamyrå barnehage Heddeveien 22, 4034 Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51507830 Send oss e-post
Bamsefaret åpen barnehage Heddeveien 141, 4034 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 97765456 Send oss e-post
Gautesete barnehage Heddeveien 165, 4034 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51913020 Send oss e-post
Mariamarka barnehage Slettmyrveien 10, 4034 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51912201 Send oss e-post
Vågedalen barnehage Sara Berges gate 15, 4020 Stavanger Postboks 355, 4067 Stavanger Telefon: 51913579 Send oss e-post
Redaktør: Mona Mjølsnes Knutsen
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Bilder av barn på nett
Bilde av barn på nett
SBF - foreldreforening
SBF-foreldreforening
Ansatte i Mariamarka barnehage

.

Mona Mjølsnes Knutsen
Virksomhetsleder
91699977
Send e-post (Send)
Anne Marie Vikse Heggland
Avdelingsleder
51912201
anne.marie.heggland@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Ingunn Skår Skogen
Pedagogisk leder på Siloen
91369956
ingunn.skår.skogen@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Ann Cecile Wilson
Pedagogisk leder på Siloen
Lise Fossestøl
Barnehagelærer på Siloen
47904894
lise.fossestøl@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Bettina Maibaum
Barne-og ungdomsarbeider på Siloen
47904894
bettina.maibaum@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Silje Erfjord
Barne- og ungdomsarbeider på Siloen
91369956
silje.erfjord@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Borghild Hirth Markhus
Pedagogisk leder på Låven
91371599
borghild.hirth. markhus@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Nu Thuy Vu
Assistent på Låven
91371599
nu.thuy.vu@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Lise Sirevåg
Barne - og ungdomsarbeider på Låven
91371599
lise.sirevaag@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Grete Sivertsen
Pedagogisk leder på Bingen
47904894
grete.sivertsen@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Anne Sakkestad
Pedagogisk leder på Bingen
91513855
anne.sakkestad@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Tonje Wedø
Barne - og ungdomsarbeider på Bingen
91513855
tonje.wedø@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Endre Øverland
Assistent 40 % på Bingen
Ma Fosmark
Pedagogisk leder - Stallen
91596424
ma.fosmark@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Åse Gro Johannessen
Barne- og ungdomsarbeider på Stallen
91596424
åse.gro.johannessen@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Renathe Mitchell
Barne-og ungdomsarbeider på Stallen
renate.mitchell@stavanger.kommune.no (Send) (Send)
Endre Øverland
Vikar
Erik Evertsen
Vikar
Karina Skogen
Vikar