Meny
Velg avdeling Forside
Barnas Hus barnehage Hjalmar Johansens gate 5 4019 Stavanger Telefon: +4791646626 Send oss e-post
Sørmarka Arena barnehage Sørmarkveien 22 4019 Stavanger Telefon: 51507832/975 18 343 Send oss e-post
Tyrihans barnehage Dalsetveien 7 4018 Stavanger Telefon: 92644453 Send oss e-post
Vannassen barnehage Vestvollveien 1 4017 Stavanger Telefon: 90284061 / 90367471 Send oss e-post
Redaktør: Hanne Rosså Lindanger
Logg inn
Logg inn
Trenger du bhgplass? Søk her
Søk barnehageplass
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ansatte i Sørmarka Arena barnehage

Cathrine Monsen Bjornstad
Avdelingsleder
51 50 78 32 / 97 51 83 43
cathrine.monsen.bjornstad@stavanger.kommune.no (Send)
Anne-Lise Bjørvig
Pedagogisk leder
Kupper`n
anne-lise.bjorvig@stavanger.kommune.no (Send)
Sølvi Aske
Barnehageassistent
Kupper`n
Haava Tirasci
Barne- og ungdomsarbeider
Kupper`n
Maren Barkved
Pedagogisk leder
Hjallis
maren.barkved@stavanger.kommune.no (Send)
Kjersti Bakka
Pedagogisk leder
Hjallis
kjersti.bakka@stavanger.kommune.no (Send)
Lise Gro Høie
Barne- og ungdomsarbeider
Kupper'n
Edyta Anita Obidiegwu
Fagarbeider
Hjallis
Celia C. Simonsen
Pedagogisk leder
Koss
celia.simonsen@stavanger.kommune.no (Send)
Per Ludvig Nordbøe
Barne- og ungdomsarbeider
Koss
Tone Henriksen
Barnehageassistent
Koss
Bente Meling
Pedagogisk leder
Sonja Henie
bente.meling@stavanger.kommune.no (Send)
Inghild Birgitte Mikkelsen
Pedagogisk leder
Sonia Henie
inghild.birgitte.mikkelsen@stavanger.kommune.no (Send)
Dovile Purkina
Barnehageassistent - vikar
Sonja Henie
Evelyn Sømme
Barne- og ungdomsarbeider
Sonja Henie
Karina Skogen
Utfører