Meny
Velg avdeling Forside
Barnas Hus barnehage Hjalmar Johansens gate 5 4019 Stavanger Telefon: 51508822 Send oss e-post
Sørmarka Arena barnehage Sørmarkveien 22 4019 Stavanger Telefon: 51507832 Send oss e-post
Tyrihans barnehage Dalsetveien 7 4018 Stavanger Telefon: 51913095 Send oss e-post
Vannassen barnehage Vestvollveien 1 4017 Stavanger Telefon: 51913285 Send oss e-post
Redaktør: Hanne Rosså Lindager
Logg inn
Logg inn
Trenger du bhgplass? Søk her
Søk barnehageplass
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ansatte i Barnas Hus barnehage

Kirsten Håkull Klungtveit
Avdelingsleder
91 64 66 26/51 50 88 22
kirsten.klungtveit@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Brit Westby
Pedagogisk leder
anne.brit.westby@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Gro Henriksen
Pedagogisk leder
anne.gro.henriksen@stavanger.kommune.no (Send)
Ellen Marie Line
Pedagogisk leder
ellen.marie.line@stavanger.kommune.no (Send)
Hanne Marte Jensen
Pedagogisk leder
hanne.marte.jensen@stavanger.kommune.no (Send)
Hege Osmundsen Andersen
Pedagogisk leder 40%
hege.osmundsen.larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Katrine Wikstøl
Pedagogisk leder
kwikstol@stavanger.kommune.no (Send)
Lene Sofie Vatland
Pedagogisk leder
I permisjon frem til mars 2021
lene.sofie.vatland@stavanger.kommune.no (Send)
Maria H. Rundhovde Greve
Barnehagelærer
maria.greve@stavanger.kommune.no (Send)
Torid Anne Langeland
Pedagogisk leder
torid.anne.langeland@stavanger.kommune.no (Send)
Aina Jøsang
Barnehageassistent
Aslaug Espedal
Barne- og ungdomsarbeider
Binali Doshi
Barnehageassistent
Eliane Virak
Fagarbeider
Elin Berg- Johannesen
Barne- og ungdomsarbeider
Grete Benjaminsen
Barnehageassistent
Laila H. Eilevstjønn
Barne- og ungdomsarbeider
Lillian Berntsen
Barnehageassistent
Margrethe Lunde
Barne- og ungdomsarbeider
Rakkini Muralitharan
Barne- og ungdomsarbeider
Rodica Stancea
Barnehageassistent
Tove Sannes
Barne- og ungdomsarbeider