Meny
Velg avdeling Forside
Grannesbakken 25 4044 HAFRSFJORD
Telefon: 466 11 933 Faks: Grannesbakken 25 Send oss e-post
Redaktør: Mariann Narvestad
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2019><<
juni 2019
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte:

 


Lina
Pedagogisk Leder - BJørk
46949375
bjork@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Mariann M. Narvestad
Nest Leder
Nestleder@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Jenny
Pedagogisk Leder - Eik
46949375
eik@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Linda
Assistent - Eik
Sondre
Pedagogisk Leder - Lind
91728694
Lind@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Akiko
Fagarbeider - Lind
Ingvild
Fagarbeider - Ask
Grete
Pedagogisk Leder - Ask
91778430
Ask@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Marianne
Assistent - Bjørk
Marianne
Assistent - Ask
Solfrid
Assistent - Bjørk
Tone
Pedagogisk Leder - Bøk
91686311
Bok@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Monica
Assistent - Bøk
Linda
Assistent - Bjørk
Eilif
Kjøkkenassistent
Ragnhild Eielsen Wiig
Daglig Leder
41268616
dagligleder@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Gunnar
Assistent- Bøk
Lotte
Assistent- Bjørk
Brit Myhre-Nielsen
Pedagogisk Leder Osp
95475311
osp@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Henrik
pedagogisk Leder Bøk
Pedagogisk leder 5 års gruppa
5aarsgruppa@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Elise
pedagogisk Leder Eik
Eik@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Håvard
Barnehagelærer Ask
ask@tjodmarkabarnehage.com
Sonja
Pedagogisk Leder - Lind
lind@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Martine
Assistent Lind
Lorelei
Assistent Eik
Helen
Assistent Osp