Meny
Velg avdeling Forside
Grannesbakken 25 4044 HAFRSFJORD
Telefon: 466 11 933 Faks: Grannesbakken 25 Send oss e-post
Redaktør: Mariann Narvestad
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2019><<
september 2019
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte:

 


Lina
Pedagogisk Leder - BJørk
46949375
bjork@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Mariann M. Narvestad
Nest Leder
Nestleder@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Jenny
Pedagogisk Leder - Eik
46949375
eik@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Sondre
Pedagogisk Leder - Lind
91728694
Lind@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Akiko
Fagarbeider - Lind
i permisjon
Ingvild
Fagarbeider - Ask
Grete
Pedagogisk Leder - Ask
91778430
Ask@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Marianne
Assistent - Bjørk
Marianne
Assistent - Ask
Solfrid
Assistent - Eik
Tone
Pedagogisk Leder - Bøk
91686311
Bok@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Monica
Assistent - Bøk
Linda
Assistent - Bjørk
Eilif
Kjøkkenassistent
Ragnhild Eielsen Wiig
Daglig Leder
41268616
dagligleder@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Gunnar
Barnehagelærer- Eik
Lotte
Assistent- Osp-Ask
Brit Myhre-Nielsen
Pedagogisk Leder Osp
95475311
osp@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Henrik
pedagogisk Leder Bøk
Pedagogisk leder 5 års gruppa
5aarsgruppa@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Elise
Pedagogisk Leder Osp og 5 års gruppe
osp@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Håvard
Barnehagelærer Ask
ask@tjodmarkabarnehage.com
Sonja
Pedagogisk Leder - Lind
lind@tjodmarkabarnehage.com (Send)
Martine
Assistent Lind
Lorelei
Assistent Bjørk
Helen
Assistent Osp
Sture Mønnich
Fagarbeider -Bjørk
Sondre Øverland
Assistent - Bøk
Sophie Tveteraas hauge
Assistent - Eik
Karina Strømland
Lærling- Eik
Gunnar Aarrestad
Assistent- Osp