Meny
Vel avdeling Framside
FAU Foreldrearbeidsutval
Hattelandsvegen 111 4352 Kleppe Vis på kart
Telefon: 51 78 52 20 Faks: 51 78 52 21 Send e-post til oss
Redaktør: Kari Tengesdal Wold
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2019><<
august 2019
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte

Kari
Styrar
51 78 52 20
Kari.Tengesdal.Wold@klepp.kommune.no (Send)
Laila
Assisterande styrar og pedagogisk leiar på Rødhette
51 78 52 20 og 95713315
Laila.Sundve.Digranes@klepp.kommune.no (Send)
Ingebjørg
kokk
95713313
Tone
Pedagogisk leiar
Pedagogisk leiar på Tyrihans
95713317
Elida
Assistent
Assistent på Tyrihans
95713317
Monica
Pedagogisk leiar
Pedagogisk leiar på Rødhette
95713315
Monica.Gjerdal.Jahren@klepp.kommune.no (Send)
Sølvi
Spesial pedagog
Spesial pedagog på Rødhette
95713315
Solvi.Karin.Vedo.Dam@klepp.kommune.no (Send)
Anne
Assistent
Assistent på Rødhette
95713315
Imelda
Assistent
Assistent på Rødhette
95713315
Tonje
Fagarbeidar
Fagarbeidar på Rødhette
95713315
Siv Heidi
Pedagogisk leiar
Pedagogisk leiar på Askeladden
95713314
Siv.Heidi.Moller.Hegre@klepp.kommune.no (Send)
Vigdis
Pedagogisk leiar
Pedagogisk leiar på Askeladden
95713314
Vigdis.Lervik.Hareland@klepp.kommune.no (Send)
Tatiana
Fagarbeidar
Fagarbeidar på Askeladden
95713314
Brit
Peagogisk leiar
Pedagogisk leiar på Tommeliten
95713318
Brit.Grude@klepp.kommune.no (Send)
Renate
Pedagogisk leiar
Pedagogisk leiar på Tommeliten
95713318
Renate.Henriksen.Lindgard@klepp.kommune.no (Send)
Karen
Pedagogisk leiar på Tommeliten
95713318
Karen.Arsvold@klepp.kommune.no (Send)
Torhild Beathe
Fagarbeidar
Fagarbeidar på Tommeliten
95713318
Margot
Assistent
Assistent på Tommeliten
95713318
Kathleen
Pedagogisk leiar
Pedagogisk leiar på Nøtteliten
95713320
Kathleen.Mentzel@klepp.kommune.no (Send)
Randi
Assistent
Assistent på Nøtteliten
95713320
Gerd
Fagarbeidar
Fagarbeidar på Nøtteliten
95713320
Elin
Pedagogisk leiar
Pedagogisk leiar på Bukkane Bruse
95713319
Elin.Selland@klepp.kommune.no (Send)
Merete
Fagarbeidar
Fagarbeidar på Bukkane Bruse
95713319
Mari
Fagarbeidar
Fagarbeidar på Bukkane Bruse
95713319