Meny
Velg avdeling Forside
Tastagt. 30 4007 Stavanger
Telefon: 51912520 Send oss e-post
Redaktør: Leder teamet
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2020><<
august 2020
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Spesialpedagoger

Dette er vår samling av spesialpedagoger 

Haldis Bjella
Spesialpedagog
Vernepleier med videreutdanning i målrettet/metodisk miljøarbeid med mennesker som har sammensatte funksjonsvansker
51912792
haldis.bjella@stavanger.kommune.no (Send)
Brit Ellen Breivik
Spesialpedagog
51912525
brit.breivik@stavanger.kommune.no (Send)
Gry Kristel Åsen Dirdal
Spesialpedagog
51912561
gry.kristel.asen.dirdal@stavanger.kommune.no (Send)
Unn Vibeke Sælemyr Johannessen
Spesialpedagog
Vernepleier med videreutdanning i Trening i sosial kompetanse
51912623
unn.ellingsen@stavanger.kommune.no (Send)
Ann Helen A. Grepstad
Spesialpedagog
97501079
agrepsta@stavanger.kommune.no (Send)
Kristin Arlen Helvik
Spesialpedagog
51912545
kristin.a.helvik@stavanger.kommune.no (Send)
Susanne Ferreira
Spesialpedagog med master
I permisjon
46229762
susanne. (Send)
Venke Idsøe
Spesialpedagog
51912761
venke.idsoe@stavanger.kommune.no (Send)
Anna-Grethe Jessing
Spesialpedagog
51912505
ajessing@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Gunn Kvandal
Barnevernspedagog med videreutdanning i Psykisk helse barn og unge
51507378
anne.gunn.kvandal@stavanger.kommune.no (Send)
Veronica Kaarvaag Lauvås
Spesialpedagog
Master i spesialpedagogikk.
51507309
veronica.kaarvaag.lauvas@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Johansen Lorentzen
Spesialpedagog
5151912542
mlorentzen@stavanger.kommune.no (Send)
Marita Mokleiv
Spesialpedagog
Master i Spesialpedagogikk,
51508489
marita.mokleiv@stavanger.kommune.no (Send)
Kari S. Grosås Mæle
Spesialpedagog
Master i Spesialpedagogikk
911 20 636
kari.s.g.maele@stavanger.kommune.no (Send)
Ann Tove Ness
Spesialpedagog
Permisjon
99322729
aness@stavanger.kommune.no (Send)
Monica Øgreid Ottosen
Spesialpedagog
Vernepleier med videreutdanning i Trening i sosial kompetanse
48044192
monica.ottosen@stavanger.kommune.no (Send)
May Helen Eia Richter
Spesialpedagog
51912516
may.helen.richter@stavanger.kommune.no (Send)
Helga Riise
Spesialpedagog
51912550
helga.riise@stavanger.kommune.no (Send)
Guro Storhaug
Spesialpedagog
Bachelor barnevern/Master i Spesialpedagogikk I permisjon
92404537
guro.storhaug@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Tove Svanevik
Spesialpedagog
Master i Spesialpedagogikk
51912507
anne.tove.svanevik@stavanger.kommune.no (Send)
Greta Alise Throndsen
Spesialpedagog
Permisjon
51912566
greta.alise.throndsen@stavanger.kommune.no (Send)
Gunn Elisabeth Uthaug
Spesialpedagog
Master i Spesialpedagogikk,
51912528
gunn.elisabeth.uthaug@stavanger.kommune.no (Send)
Marit Kristin Vigre
Spesialpedagog
Vernepleier med videreutdanning i Trening i sosial kompetanse og Tidlig intervensjon blant barn med gjennomgripende utviklingsforstyrrelser
51912558
marit.kristin.vigre@stavanger.kommune.no (Send)
Tina Walstad
Spesialpedagog
Master i Spesialpedagogikk
51912612
tina.walstad@stavanger.kommune.no (Send)
Kristin Haugdal
Spesialpedagog
Master i Spesialpedagogikk
kristin.haugdal@stavanger.kommune.no (Send)
Åshild Vøllestad
Spesialpedagog
Master i Spesialpedagogikk
41337468
ashild.vollestad@stavanger.kommune.no (Send)
Sigrun Arna Elvarsdottir
Master i spesialpedagogikk
sigrun.arna.elvarsdottir@stavanger.kommune.no (Send)
Jill E. Tangen
Spesialpedagog
Permisjon
51912547
jill.e.tangen@stavanger.kommune.n (Send)
Linda Vikanes
Spesialpedagog med master
linda.vikanes@stavanger.kommune.no (Send)
Christoffer B. Olsen
Spesialpedagog med master
Master i barnehagevitenskap
97765382
christoffer.b.olsen@stavanger.kommune.no (Send)
Vibeke Kleiven
Master i spesialpedagogikk
98405283
vibeke.kleiven@stavanger.kommune.no (Send)