Meny
Velg avdeling Forside
Tastagt. 30 4007 Stavanger
Telefon: 51912520 Send oss e-post
Redaktør: Leder teamet
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
okt
26
2020
Klubbmøte m. hovedtillitsvalgte UF + FO
kl 13:00-15:30
okt
28
2020
Opplæring i lekeferdigheter
kl 12:00-15:30
okt
29
2020
Utfordrende atferd
kl 12:00-15:30
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Spesialpedagoger

Dette er vår samling av spesialpedagoger 

Haldis Bjella
Spesialpedagog
Vernepleier med videreutdanning i målrettet/metodisk miljøarbeid med mennesker som har sammensatte funksjonsvansker
haldis.bjella@stavanger.kommune.no (Send)
Brit Ellen Breivik
Spesialpedagog
brit.breivik@stavanger.kommune.no (Send)
Unn Vibeke Sælemyr Johannessen
Spesialpedagog
Vernepleier med videreutdanning i Trening i sosial kompetanse
unn.vibeke. johannessen@stavanger.kommune.no (Send)
Kristin Arlen Helvik
Spesialpedagog
kristin.a.helvik@stavanger.kommune.no (Send)
Venke Idsøe
Spesialpedagog
venke.idsoe@stavanger.kommune.no (Send)
Anna-Grethe Jessing
Spesialpedagog
ajessing@stavanger.kommune.no (Send)
Veronica Kaarvaag Lauvås
Spesialpedagog
Master i spesialpedagogikk.
veronica.kaarvaag.lauvas@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Johansen Lorentzen
Spesialpedagog
mlorentzen@stavanger.kommune.no (Send)
Marita Mokleiv
Spesialpedagog
Master i Spesialpedagogikk,
marita.mokleiv@stavanger.kommune.no (Send)
Kari S. Grosås Mæle
Spesialpedagog
Master i Spesialpedagogikk
911 20 636
kari.s.g.maele@stavanger.kommune.no (Send)
Monica Øgreid Ottosen
Spesialpedagog
Vernepleier med videreutdanning i Trening i sosial kompetanse
48044192
monica.ottosen@stavanger.kommune.no (Send)
May Helen Eia Richter
Spesialpedagog
Barnehagelærer
may.helen.richter@stavanger.kommune.no (Send)
Helga Riise
Spesialpedagog
Barnehagelærer
helga.riise@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Tove Svanevik
Spesialpedagog
Master i Spesialpedagogikk
anne.tove.svanevik@stavanger.kommune.no (Send)
Greta Alise Throndsen
Spesialpedagog
Veileder i Karlstadmodellen
greta.alise.throndsen@stavanger.kommune.no (Send)
Gunn Elisabeth Uthaug
Spesialpedagog
Master i Spesialpedagogikk,
gunn.elisabeth.uthaug@stavanger.kommune.no (Send)
Marit Kristin Vigre
Spesialpedagog
Vernepleier med videreutdanning i Trening i sosial kompetanse og Tidlig intervensjon blant barn med gjennomgripende utviklingsforstyrrelser
marit.kristin.vigre@stavanger.kommune.no (Send)
Tina Walstad
Spesialpedagog
Master i Spesialpedagogikk. Videreutdanning i samspill og kommunikasjon med personer med alvorlige funksjonsnedsettelser».
tina.walstad@stavanger.kommune.no (Send)
Kristin Haugdal
Spesialpedagog
Master i Spesialpedagogikk
kristin.haugdal@stavanger.kommune.no (Send)
Åshild Vøllestad
Spesialpedagog
Master i Spesialpedagogikk
41337468
ashild.vollestad@stavanger.kommune.no (Send)
Sigrun Arna Elvarsdottir
Spesialpedagog
Barnehagelærer. Master i spesialpedagogikk
sigrun.arna.elvarsdottir@stavanger.kommune.no (Send)
Linda Vikanes
Spesialpedagog
Master i spesialpedagogikk
linda.vikanes@stavanger.kommune.no (Send)
Christoffer B. Olsen
Spesialpedagog
Master i barnehagevitenskap
97765382
christoffer.b.olsen@stavanger.kommune.no (Send)
Vibe Kleiven
Spesialpedagog
Master i spesialpedagogikk
98405283
vibe.kleiven@stavanger.kommune.no (Send)
Diana Belova
Spesialpedagog
Master i spesialpedagogikk
diana.belova@stavanger.kommune.no (Send)
Elisabeth Ravndal Talgø
Spesialpedagog
Master i spesialpedagogikk
elisabeth.talgo@stavanger.kommune.no (Send)
Ida Elisabeth Innvær
Spesialpedagog
Master i spesialpedagogikk
ida.innvaer@stavanger.kommune.no (Send)
Ingunn Sandvik Fedøy
Spesialpedagog
Vernepleier
ingunn.sandvik.fedoy@stavanger.kommune.no (Send)
Ingvild Angelskår Moen
Spesialpedagog
Adjunkt med opprykk, tilleggsutdanning innen barns utvikling og org/ledelse.
ingvild.moen@stavanger.kommune.no (Send)
Kristin Oftebro
Spesialpedagog
Barnehagelærer med 1. avdeling spesialpedagogikk og småskolepedagogikk.
kristin.oftebro@stavanger.kommune.no (Send)
Randi Roalkvam
Spesialpedagog
Barnehagelærer. Videreutdanning i barns språkutvikling og språklæring i barnehagen, i spesialpedagogikk og veiledning.
randi.roalkvam@stavanger.kommune.no (Send)
Tone Kirsti Torgeresen
Spesialpedagog
Master i spesialpedagogikk
tone.kirsti.torgersen@stavanger.kommune.no (Send)
Torill Joramo
Spesialpedagog
Barnevernspedagog. Videreutdanning i spesialpedagogikk og språkutvikling hos flerspråklige barn.
Torill.Joramo@stavanger.kommune.no (Send)
Stine Rusten Døvik
Spesialpedagog
Master i spesialpedagogikk
stine.rusten.dovik@stavanger.kommune.no (Send)
Rebecca Liberg
Spesialpedagog
rliberg@stavanger.kommune.no (Send)
Plamena Valentin
Spesialpedagog
Universitet utdanning i Språkdidaktikk. Studererer nå Internasjonal Master i Utdanningsvitenskap
pvalentin@stavanger.kommune.no (Send)
Monika Lædre
Spesialpedagog
Master i spesialpedagogikk
monika.laedre@stavanger.kommune.no (Send)
Marita Handeland Molven
Spesialpedagog
Master i spesialpedagogikk
marita.h.molven@stavanger.kommune.no (Send)
Linda Aano
Spesialpedagog
Master i spesialpedagogikk