Meny
Velg avdeling Forside
Fasanveien 19 4042
Telefon: 51912340 Send oss e-post
Redaktør: Tron Kjetel Kjørmo
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2020><<
januar 2020
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
Våre ansatte

Her er våre flotte ansatte

Tron Kjetel Kjørmo
Virksomhetsleder
51912346
tron.kjetel.kjormo@stavanger.kommune.no (Send)
Kjersti Lande
Assisterende styrer
51912347
kjersti.lande@stavanger.kommune.no (Send)
Siri Valheim
Pedagogisk leder Fasan
51912341
siri.valheim@stavanger.kommune.no (Send)
Audhild Wigestrand
Barnepleier
51912341
Mahin Aran
Barne- og ungdomsarbeider
51912341
Maria Renate Solheimsnes
Pedagogisk leder Fasan 50%
51912342
Lena Pettersen
Vikar Fasan
Siri Larsen
Pedagogisk leder Spurv
51912342
siri.larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Runar Aanestad
Pedagogisk leder Spurv
51912342
Ingvill Sørensen
Barne- og ungdomsarbeider
51912342
Grethe Køningsberg
Spesial pedagog og pedagogisk leder Meis
51912343
grethe.koningsberg@stavanger.kommune.no (Send)
Eva Vea
Miljøterapeut
51912343
eva.irene.vea@stavanger.kommune.no (Send)
Hanne Ravndal
Barne- og ungdomsarbeider
51912343
Odd Einar Strøm
Pedagogisk leder And
51912344
odd.einar.strom@stavanger.kommune.no (Send)
Zeynep Seker
Barne- og ungdomsarbeider
51912344
Elisabeth Årsnes
Barne- og ungdomsarbeider
51912344
Anne Refsland Tønnessen
Pedagogisk leder Svane
51912345
anne.refsland.tonnesen@stavanger.kommune.no (Send)
Siw Skartveit
Pedagogisk leder Svane 50%
51912345
siw.skartveit@stavanger.kommune.no (Send)
Preben Folkvord
Barne- og ungdomsarbeider
51912345
Kjersti Brandsøy
Barne- og ungdomsarbeider
51912345
Heidi Ånensen-Torkildsen
Barne- og ungdomsarbeider
51912345
Sigrun Melling
Pedagogisk leder Hafrsfjord åpen
95802882
sigrun.melling@stavanger.kommune.no (Send)
Annette Nielsen
Barnehagelærer
95802882
Verena Maria Jansen-Vistnes
Pedagogisk leder Smiodden åpen barnehage
98903425
verena.maria.jansen-vistnes@stavanger.kommune.no (Send)
Jeanette Olsson Hauge
Pedagogisk medarbeider
98903425
Malin Lundgård Mæland
Lærling barne- og ungdomsarbeiderfaget
Helene Åreskjold Nordbø
Lærling barne- og ungdomsarbeiderfaget