Meny
Velg avdeling Forside
Sandvikveien barnehage Sandvikveien 13 4016 Stavanger Telefon: 51 913150 Send oss e-post
Kvaleberg barnehage Flintegata 2A 4016 Stavanger Telefon: 51913150 Send oss e-post
Redaktør: Monica Kapstad Ranck
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
For ansatte
Logg inn
KONTAKTINFO

Ped.leder med koordinatoransvar: 

Elisabeth Davidsen mob: 411 20 069 elisabeth.davidsen@stavanger.kommune.no

Ped.leder: Elisabeth C.H. Pettersen elisabeth.pettersen@stavanger.kommune.no

Avd. mob: 959 74 641

Kontor: 51 91 32 92

Foreldreveiledere:

Elisabeth Davidsen

Elisabeth C.H. Pettersen

Bente J. Ellingsen  bente.jacobsen.ellingsen@stavanger.kommune.no

Janne S. Sellevoll  janne.sellevoll@stavanger.kommune.no

June Staveland  june.staveland@stavanger.kommune.no 

Fagarbeider:

Hilde Holter  hilde.holter2@stavanger.kommune.no