Meny
Velg avdeling Forside
Hovedadresse Skeiehagen 37 4083 Hundvåg Telefon: 51 912121 Send oss e-post
Buøy barnehage Styrmannsveien 21B 4085 Hundvåg Telefon: 90 51 35 75 Send oss e-post
Vågen Barnehage Øvre Vågen 11 4085 Hundvåg Telefon: 51 85 80 90 Send oss e-post
Husebøstykket barnehage Vestrikroken 1 4085 Hundvåg Telefon: 51 85 09 50 Send oss e-post
Torsahagen barnehage Terje Vigensvei 19 4083 Hundvåg Telefon: 51 91 21 33 Send oss e-post
Skeiehagen barnehage Skeiehagen 37 4083 Hundvåg Telefon: 98 46 11 61 Send oss e-post
Roaldsøy barnehage Roaldsøyveien 35 4085 Hundvåg Telefon: 90 51 35 75 Send oss e-post
Redaktør: Elisabeth Aarthun-van der Hagen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Skeiehagen

Skeiehagen

Elisabeth Aarthun-van der Hagen
Virksomhetsleder
Hundvåg-barnehagene
51 91 21 21
elisabeth.aa.v.d.hagen@stavanger.kommune.no (Send)
Bente Steinsland Tysse
Avdelingsleder/styrer
Torsahagen/skeiehagen
51 91 21 22
bente.steinsland@stavanger.kommune.no (Send)
Jill Andresen
50% merkantil ressurs
Hundvågbarnehagene
jill.andresen@stavanger.kommune.no (Send)
Marianne Brakstad
Pedagogisk leder Blåklokkene
Skeiehagen
46 88 12 71
marianne.brakstad@stavanger.kommune.no (Send)
Gunn Venja Wold
Assistent Blåklokkene
Skeiehagen
Eunike Hoksrød
Vikar assistent Blåklokkene
Skeiehagen
June knutsen
Assistent Blåklokkene
Skeiehagen
46 88 12 71
Alexander Welter
Praksis Blåklokkene
Skeiehagen
Kristin Eidsheim Vigdel
Pedagogisk leder Knøttene
Skeiehagen
51 91 21 29
kristin.eidsheim.vigdel@stavanger.kommune.no (Send)
Merete B.Lunde
Barne- og ungdomsarbeider Knøttene
Skeiehagen
51 91 21 29
Linda Jøssang
Barne- og ungdomsabeider Knøttene
Skeiehagen
51 91 21 29
Siri Leikvoll
Barne- og ungdomsabeider Knøttene 30% stilling
Skeiehagen
51 91 21 29 (Send)
Noemi Rozsa
Barne- og ungdomsabeider Knøttene
Skeiehagen
51 91 21 29
Camilla Hiim Egeland
Assistent Knøttene
Skeiehagen
51 91 21 29
Cathrin Sæbø
Pedagogisk leder Trollungene 80% stilling
Skeiehagen
51 91 21 08
csaebo@stavanger.kommune.no (Send)
Maiken Thu Salvesen
Pedagogisk leder/konstituert Trollungene
Skeiehagen
51 91 21 08
maiken.thu.salvesen@stavanger.kommune.no (Send)
Astri Knutsen Valvik
Assistent Trollungene 80% stilling
Skeiehagen
51 91 21 08
Wenche Øen Lima
Barne- og ungdomsabeider Trollungene 60% stilling
Skeiehagen
51 91 21 08
Hildegunn Fiskå
Assistent Trollungene 60% stilling
Skeiehagen
51 91 21 08
Trine Madsen
Barne- og ungdomsabeider Trollungene 20% stilling
Skeiehagen
51 91 21 08
Stine Omdal
Pedagogisk leder Tusenfrydene
Skeiehagen
51 91 21 26
stine.omdal@stavanger.kommune.no (Send)
Merete Østerhus
Assistent Tusenfrydene
Skeiehagen
51 91 21 26
Oda Karin Erga Alveskjær
Barne- og ungdomsabeider Tusenfrydene
Skeiehagen
51 91 21 26
Tobias Aakre
Praksis Tusenfryd
Skeiehagen
Joakim Murer Holst
Pedagogisk leder Førskolegruppen
Skeiehagen
joakim.murer.holst@stavanger.kommune.no (Send)
Therese Gjellestad Nundal
Barne- og ungdomsarbeider Førskolegruppen 80% stilling
Skeiehagen
therese.gjellestad.nundal@stavanger.kommune.no (Send)