Meny
Velg avdeling Forside
Hovedadresse Skeiehagen 37 4083 Hundvåg Telefon: 51 912121 Send oss e-post
Buøy barnehage Styrmannsveien 21B 4085 Hundvåg Telefon: 90 51 35 75 Send oss e-post
Vågen Barnehage Øvre Vågen 11 4085 Hundvåg Telefon: 51 85 80 90 Send oss e-post
Husebøstykket barnehage Vestrikroken 1 4085 Hundvåg Telefon: 51 85 09 50 Send oss e-post
Torsahagen barnehage Terje Vigensvei 19 4083 Hundvåg Telefon: 51 91 21 33 Send oss e-post
Skeiehagen barnehage Skeiehagen 37 4083 Hundvåg Telefon: 98 46 11 61 Send oss e-post
Roaldsøy barnehage Roaldsøyveien 35 4085 Hundvåg Telefon: 90 51 35 75 Send oss e-post
Redaktør: Elisabeth Aarthun-van der Hagen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Husebøstykket

Husebøstykket

Elisabeth Aarthun-van der Hagen
Virksomhetsleder
Hundvågbarnehagene
51 91 21 21
elisabeth.aa.v.d.hagen@stavanger.kommune.no (Send)
Cathrine Eik Hjeltnes
Avdelingsleder/styrer
Husebøstykket
97 60 27 54
cathrine.eik.hjeltnes@stavanger.kommune.no (Send)
Karoline Røsok
Pedagogisk leder Småtroll
Husebøstykket
95 73 28 69
karoline.rosok@stavanger.kommune.no (Send)
Elin Auestad
Pedagogisk leder Småtroll
Husebøstykket
95 73 28 69
elin.auestad@stavanger.kommune.no (Send)
Hilde Clausen
Assistent Småtroll
Husebøstykket
95 73 28 69
Monica Zetterstrøm
Barne- og ungdomsabeider Småtroll 50%
Husebøstykket
95 73 28 69
Vanja Rønneberg
Assistent Småtroll 50%
Husebøstykket
95 73 28 69
Bente cecilie Frøystein
Pedagogisk leder Maurstua 80%
Husebøstykket
41 49 94 84
bente.cecilie.froystein@stavanger.kommune.no (Send)
Jill Andresen
Pedagogisk leder Maurstua 20%
Husebøstykket
41 49 94 84
jill.andresen@stavanger.kommune.no (Send)
Solfrid Dahle Olsen
Barne- og ungdomsarbeider Maurstua
Husebøstykket
41 49 94 84
Tove Tønnesen
Barne- og ungdomsarbeider Maurstua
Husebøstykket
41 49 94 84
Alejandra Yanez
Pedagogisk leder Trestubben
Husebøstykket
41 48 21 79
alejandra.yanez@stavanger.kommune.no (Send)
Michelle Auestad
Barnehagelærer Trestubben
Husebøstykket
41 48 21 79
michelle.auestad@stavanger.kommune.no (Send)
Liv Gundersen
Assistent Trestubben
Husebøstykket
41 48 21 79
Elin Meltveit Larsen
Barne- og ungdomsabeider Trestubben
Husebøstykket
41 48 21 79
Gudny Sigurdardottir
Pedagogisk leder Skilpaddene
Husebøstykket
95 76 82 10
gudny.sigurdardottir@stavanger.kommune.no (Send)
Annette Sletthaug
Assistent Skilpaddene
Husebøstykket
95 76 82 10
Linn Austbø Jørgensen
Barne- og ungdomsabeider Skilpaddene
Husebøstykket
95 76 82 10