Meny
Velg avdeling Forside
Moåsen 8 3650 Tinn Austbygd
Telefon: 35082701/91850530 Send oss e-post
Redaktør: Anne Kristine Øyaland Nyiri
Administrasjonen
Minadmin
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Våre ansatte

Bilder tatt av Fotograf Elisabeth Ann Haig Jacobsen, Rjukan

Anne Kristine Øyaland Nyiri
Styrer
35082701/91850530
anne.kristine.oyaland.nyiri@tinn.kommune.no (Send)
Paulina Nicander
Pedagogisk leder Troll (permisjon)
41700378
paulina.nicander@tinn.kommune.no (Send)
Åsne Fransen
Pedagogisk leder Småtroll
41700377
asne.fransen@tinn.kommune.no (Send)
silje Halle-knutzen
Pedagogisk leder Tuss
41700379
silje.halle-knutzen@tinn.kommune.no (Send)
Tone Tischbein
Pedagogisk leder Troll
41700378
tone.m.tischbein@tinn.kommune.no (Send)
Mona Runnekås
Pedagogisk leder Troll
41700378
mona.runnekas@tinn.kommune.no (Send)
Hanne Haugen
Fagarbeider Troll
41700378
hanne.haugen@tinn.kommune.no (Send)
Kjersti Beckmann
Fagarbeider Tuss
41700379
kjersti.beckmann@tinn.kommune.no (Send)
Grethe Sæther
Fagarbeider Tuss
41700379
grethe.sæther@tinn.kommune.no (Send)
Karin Meland
Fagarbeider Småtroll/Troll
41700377
karin.meland@tinn.kommune.no (Send)
Anita Sønstegård
Fagarbeider Småtroll
41700377
anita.sonstegard@tinn.kommune.no (Send)
Wenche Myran
Barnepleier Småtroll
41700377
wenche.elisabeth.myran@tinn.kommune.no (Send)
Oksana Grønstein
Assistent Troll
41700378
oksana.gronstein@tinn.kommune.no (Send)
Erik M. Bystrøm
Lærling Troll
41700378