Meny
Velg avdeling Forside
Besøksadresse Svend Foyns Gate 3 4019 Stavanger Telefon: 51913710 Send oss e-post
Postadresse: Bekketunet barnehage Postboks 355 Forus 4067 Stavanger
Redaktør: Torhild Enoksen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2019><<
desember 2019
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Våre ansatte

I Bekketunet barnehage har vi 54 flotte ansatte. Av disse er 20 utdannet barnehagelærer og 14 er fagarbeidere.  Vi har for tiden 4 menn ansatt. Vi har en egen vikarbase som består av dyktige menn og kvinner. Vi har også flere personer i praksis hvert år.

Vi er en sprek og lykkelig gjeng preget av mye humor:)


Torhild Enoksen
Styrer
51913710/91383943
torhild.enoksen@stavanger.kommune.no (Send)
Stig Atle Tøftum
Avdelingsleder/ styrers stedsfortreder
3-6 års avdelingene
51913709/46859981
stigatle.toftum@stavanger.kommune.no (Send)
Heidi Goldhahn Moldt
Avdelingsleder
0-3 års avdelingene
51913708/97607170
heidi.moldt@stavanger.kommune.no (Send)
Torunn Løvmo Brenna
Kontorkonsulent
Tilstede i Bekketunet mandag og torsdag
51913653
torunn.lovmo.brenna@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Kristine Eltervåg
Pedagogisk leder
Solsikkene
Solsikkene 99242037
anne.christine.eltervaag@stavanger.kommune.no (Send)
Sunniva Elise Tighe
Barnehagelærer
Solsikkene
Sosikkene 99242037
sunniva.elise.tighe@stavanger.kommune.no (Send)
Torunn
Assistent
Solsikkene
Karin
Fagarbeider
Solsikkene
Ida
Assistent 60%
Solsikkene
Kjersti
Barne- og ungdomsarbeider
Permisjon
Marlena
Barnehagelærer/pedagogisk leder, vikariat
Gulspurvene
Gulspurvene 41406396
Sissel
Assistent
Gulspurvene
Marianne
Assistent
Gulspurvene
Janne Brit Hagalid
Pedagogisk leder
Solstrålene
Solstrålene 91694886
janne.brit.hagalid@stavanger.kommune.no (Send)
Gordana
Assistent
Solstrålene
Elisabeth
Assistent 60%
Solstrålene
Anita
Assistent 40%, vikariat
Solstrålene
Siri Thu Rygh
Pedagogisk leder
Trekløver
91828674
siri.thu.rygh@stavanger.kommune.no (Send)
Fatima
Barne- og ungdomsarbeider
Trekløver
Hilde
Barne- og ungdomsarbeider
Trekløver
Monica Westly Thomassen
Pedagogisk leder
Gresshoppene
Gresshoppene 99333276
monica.thomassen@stavanger.kommune.no (Send)
Synøve
Assistent
Gresshoppene
Kaja
barne- og ungdomsarbeider
Gresshoppene
Tonje Vignes
Pedagogisk leder
Mynte
Mynte 99302550
tonje.vignes@stavanger.kommune.no (Send)
Nayer
barne- og ungdomsarbeider
Mynte
May
Assistent
Mynte
June Nilsen
Pedagogisk leder
Persille
Persille 91 87 07 71
june.nilsen@stavanger.kommune.no (Send)
Siri E
Barne- og ungdomsarbeider
Persille
Marianne
Assistent
Persille
Nina Talgø Johannessen
Pedagogisk leder
Blåtroll
Blåtroll 99263804
nina.talgo.johannesen@stavanger.kommune.no (Send)
Marit
Barne- og ungdomsarbeider
Blåtroll
Jaruwan
Assistent
Blåtroll
Ida Kopperdal
Pedagogisk leder
Blåfjell
Blåfjell 91914201
ida.kopperdal@stavanger.kommune.no (Send)
Jim Alexander Bjørheim
Barnehagelærer disp.
Blåfjell
Blåfjell 91914201
jim.alexander.bjorheim@stavanger.kommune.no (Send)
Inger Lise
Barne- og ungdomsarbeider
Blåfjell
Charlotte Toftevåg
Pedagogisk leder
Blåbær
Blåbær 99 24 68 13
charlotte.toftevag@stavanger.kommune.no (Send)
(Jerwin)Wheng
Barne- og ungdomsarbeider
Blåbær
Guro
Barne- og ungdomsarbeider
Blåbær
Jeanette Von Zedtlitz
Pedagogisk leder
Himmelblå
Himmelblå 91853203
jeanette.von.zedtlitz@stavanger.kommune.no (Send)
Wenche
Barne- og ungdomsarbeider
Himmelblå
Sosan
Assistent
Himmelblå
Ingvild Uldal Noraas
Pedagogisk leder
Froskene
Froskene 91851587
ingvild.uldal.noraas@stavanger.kommune.no (Send)
Oddny
Barne- og ungdomsarbeider
Froskene
Lene
Assistent
Froskene
Helia
Pedagogisk leder
Rompetroll
Rompetroll 91893505
amoli.fereshteh.nikzad@stavanger.kommune.no (Send)
Lone Pedersen
Barnehagelærer disp.
Rompetroll
Rompetroll 91893505
lone.pedersen@stavanger.kommune.no (Send)
Carina
Barne- og ungdomsarbeider
Rompetroll
Elisabeth Kristiansen
Pedagogisk leder
Rekene
Rekene 99270801
elisabeth.s.kristiansen@stavanger.kommune.no (Send)
Tor Inge Hansen
Pedagogisk leder 50%
Rekene
Gulspurvene 41406396
tor.inge.hansen@stavanger.kommune.no (Send)
Cathrine
Barne- og ungdomsarbeider
Rekene, barselpermisjon
Nazifa
Assistent
Rekene
Kasia
Assistent, vikariat 50%
Rekene
Adalbjørg Fridbjarnardottir (Abby)
pedagogisk leder
Sjøhestene
Sjøhestene 91718694
Franziska
Barne- og ungdomsarbeider
Sjøhestene
Jørgen
Assistent vikariat
Sjøhestene
Christin Waage
Pedagogisk leder
permisjon
ranveig.christin.waage@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Thunes Prestegård
Pedagogisk leder
Permisjon
anne.thunes.prestegaard@stavanger.kommune.no (Send)