Meny
Velg avdeling Forside
Norvald Frafjordsgate 42 4041 Hafrsfjord
Telefon: 51913590 Send oss e-post
Redaktør: Kirsten Roth
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2018><<
juni 2018
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
LOGG INN
Logg inn
Sommerfest i barnehagen
13.06.2018 kl 16:00
00
dager
:
00
timer
:
00
min
:
00
sec
Ansatte

Kirsten Roth
Virksomhetsleder
51 91 35 90 / 901 67348
kirsten.roth@stavanger.kommune.no (Send)
Elisabeth F. Enerstad
Pedagogiskleder
Lille My
958 83 546
elisabeth.fredriksen@stavanger.kommune.no (Send)
Renata Berg
Pedagogiskleder
Sniff
901 42 647
Renata.Alicja.Berg@stavanger.kommune.no (Send)
Ingerid Merethe H.Hustvedt
Pedagogisk leder
Mummi
913 25 971
ingerid.merethe.hustvedt@stavanger.kommune.no (Send)
Anett L.Trane
Pedagogiskleder
Snusen
414 18 594
anett.lura.trane@stavanger.kommune.no (Send)
Jorunn Skjæveland
Barne- og ungdomsarbeider
Lille My - Brannvernleder
958 83 546
jorunn.skjeveland@stavanger.kommune.no (Send)
Jeanette F.Bjørheim
Barne - og ungdomsarbeider
Lille My
958 83 546
jeanett.fredriksen@stavanger.kommune.no (Send)
Anette Thuv
Barne- og ungdomsarbeider
Sniff
901 42 647
mari.markussen@stavanger.kommune.no (Send)
Kristoffer Haug
Assistent
Mummi
913 25 971
Azra Kadic
Barne- og ungdomsarbeider
Snusen
414 18 594
azra.kadic@stavanger.kommune.no (Send)
SIgne Eline H. Vatland
Fagarbeider
Permisjon
signe.eline.vatland@stavanger.kommune.no (Send)
Camilla K. Ebert-Jonsson
Barne- og ungdomsarbeider
Mummi
913 25 971
camilla.k.ebert-jonsson@stavanger.kommune.no (Send)
Merete Ericson-Stava
Barne- og ungdomsarbeider
Snusen
414 18 594
merete.ericson@stavanger.kommune.no (Send)
Kine Nilsen
Pedagogsikleder
Hemulen
414 18 573
kine.nielsen@stavanger.kommune.no (Send)
Rikke K.Fatnes
Assistent
Sniff
901 42 647|
rikke.kjernes@stavanger.kommune.no (Send)
Alice Eriksen
1. års lærling
Mummi
Grethe Saua Mathiesen
Administrasjonsressurs
51913593
grethesaua.mathiesen@stavanger.kommune.no (Send)
Linn Rebecha O. Tou
2. års lærling
linn.rebecha.oanaes.tou@stavanger.kommune.no (Send)
Sander G. Idsal
1. års lærling
sander.gabrielsen.idsal@stavanger.kommune.no (Send)