Meny
Velg avdeling Forside
Norvald Frafjordsgate 42 4041 Hafrsfjord
Telefon: 51913590 Send oss e-post
Redaktør: Kirsten Roth
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2018><<
oktober 2018
mtotfls
24252627282930
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
okt
24
2018
FN-dag
Hele dagen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
LOGG INN
Logg inn
Ansatte

Kirsten Roth
Virksomhetsleder
51 91 35 90 / 901 67348
kirsten.roth@stavanger.kommune.no (Send)
Elisabeth F. Enerstad
Pedagogiskleder
Lille My
958 83 546
elisabeth.fredriksen@stavanger.kommune.no (Send)
Renata Berg
Pedagogiskleder
Sniff
901 42 647
Renata.Alicja.Berg@stavanger.kommune.no (Send)
Ingerid Merethe H.Hustvedt
Pedagogisk leder
Hemulen
41418573
ingerid.merethe.hustvedt@stavanger.kommune.no (Send)
Anett L.Trane
Pedagogiskleder
Snusen
414 18 594
anett.lura.trane@stavanger.kommune.no (Send)
Jorunn Skjæveland
Barne- og ungdomsarbeider
Lille My - Brannvernleder
958 83 546
jorunn.skjeveland@stavanger.kommune.no (Send)
Jeanette F.Bjørheim
Barne - og ungdomsarbeider
Sniff
901 42 647
jeanett.fredriksen@stavanger.kommune.no (Send)
Anette Thuv
Barne- og ungdomsarbeider
Lille My
958 83 546
anette.thuv@stavanger.kommune.no (Send)
Azra Kadic
Barne- og ungdomsarbeider
Snusen
414 18 594
azra.kadic@stavanger.kommune.no (Send)
Signe Eline H. Vatland
Fagarbeider
Mummi
913 25 971
signe.eline.vatland@stavanger.kommune.no (Send)
Camilla K. Ebert-Jonsson
Barne- og ungdomsarbeider
Mummi
913 25 971
camilla.k.ebert-jonsson@stavanger.kommune.no (Send)
Merete Ericson-Stava
Barne- og ungdomsarbeider
Snusen
414 18 594
merete.ericson@stavanger.kommune.no (Send)
Kine Nilsen
Pedagogsikleder
Mummi
913 25 971
kine.nielsen@stavanger.kommune.no (Send)
Rikke K.Fatnes
Assistent
Sniff
901 42 647|
rikke.kjernes@stavanger.kommune.no (Send)
Alice Eriksen
2. års lærling
Lille My
alice.eriksen@stavanger.kommune.no (Send)
Grethe Saua Mathiesen
Administrasjonsressurs
51913593
grethesaua.mathiesen@stavanger.kommune.no (Send)
Lene Hvidsten
Assistent
Mummi \ Snusen
lene.hvidsten@stavanger.kommune.no (Send)
Line B Vikan
Barne - og ungdomsarbeider
Sniff \ Lille My
90142647 / 95883546
line.t.burmeister@stavanger.kommune.no (Send)
Anette Evje-Olsen Thornæs
1. års lærling
Mummi
anette.evje-olsen.thorsnaes@stavanger.kommune.no (Send)
Rahel G. Tesfay
1. års lærling
Snusen
rahel.gebru.tesfay@stavanger.kommune.no (Send)
Kristina Thommasen
VIkar