Meny
Velg avdeling Forside
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 66 00 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Odd Ragnar W. Ommundsen
Registreringsskjema til flerspråklig assistent 2017-2018
Søk her
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Johannes læringssenter barnehage
Se film her!
Flerspråklige assistenter

Nahid Mery Afzali
Avdelingsleder for flerspråklige assistenter
51508692
nahid.afzali@stavanger.kommune.no (Send)
Marwan Al Fadel
Arabisk
marwan.fadel@stavanger.kommune.no (Send)
Manar Alagha
Arabisk
malagha@stavanger.kommune.no (Send)
Hayat Osman
Arabisk/Kurdisk
Hayat.osman@stavanger.kommune.no (Send)
Shelan Abduljabbar Rashid (permisjon)
Arabisk/Kurdisk
shelan.abduljabbar.rashid@stavanger.kommune.no (Send)
Mangling Kyawkung
Burmesisk/Chin
mangling.kyawkung@stavanger.kommune.no (Send)
Nazif Ahmadi
Dari/Pashto
nazif.ahmadi@stavanger.kommune.no (Send)
Dovile Naujokaite Byberg
Litauisk
dovile.naujokaite.byberg@stavanger.kommune.no (Send)
Malgorzata Braszkiewicz
Polsk
braszkiewicz.malgorzata@stavanger.kommune.no (Send)
Anna Jolanta Sørland
Polsk
anna.jolanta.sorland@stavanger.kommune.no (Send)
Taisia Edelbijiva
Russisk/Tsjetsjensk
taisia.g.edelbijiva@stavanger.kommune.no (Send)
Roza Khodzhaeva
Russisk/Tsjetsjensk
roza.khodzhaeva@stavanger.kommune.no (Send)
Sadiya Ahmed Ali
Somali
sadiya.ahmed.ali@stavanger.kommune.no (Send)
Kalombi Abdiraman Barkad
Somali
abdirahman.barkad.kalombi@stavanger.kommune.no (Send)
Maryan S. Mohamud
Somali
maryan.mohamud.sheikh@stavanger.kommune.no (Send)
Ghezacin G. Gebredingil
Tigrinja/Amharisk
ghezacin.g.gebredingil@stavanger.kommune.no (Send)