Meny
Velg avdeling Forside
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 66 00 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Odd Ragnar W. Ommundsen
Registreringsskjema til flerspråklig assistent 2017-2018
Søk her
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Johannes læringssenter barnehage
Se film her!
Innføringsbarnehagen

Elisabeth Helgesen
Styrer
51 50 78 08 / 94 369 027
elisabeth.helgesen@stavanger.kommune.no (Send)
Gry Omdal
Pedagogisk leder blå
904 70 984
gry.omdal@stavanger.kommune.no (Send)
Inger Lund
Pedagogisk leder gul
902 61 853
inger.lund@stavanger.kommune.no (Send)
Carina Edland Mortensen
Pedagogisk leder grønn
918 24 663
carina.edland.mortensen@stavanger.kommune.no (Send)
Mette Håland
Pedagog
mette.haland@stavanger.kommune.no (Send)
Kristine Gressgård
Barnehagelærer
kgressgard@stavanger.kommune.no (Send)
Tom Tønnesen
Barnehagelærer
tom.hove.tonnesen@stavanger.kommune.no (Send)
Aysel Erman
Barne- og ungdomsarbeider
aysel.erman@stavanger.kommune.no (Send)
Shirin Anwar
Barne-og ungdomsarbeider
shirin.anwar@stavanger.kommune.no (Send)
Alma Mujezinovic
Barne- og ungdomsarbeider
alma.mujezinovic@stavanger.kommune.no (Send)
Sara Atya
Assistent
sara.khomeas.atya@stavanger.kommune.no (Send)
Elina Gapuraeva
Assistent
elina.garpurayeva@stavanger.kommune.no (Send)
Ruvisel Montes De Oca Hernandez
Ekstraressurs
Eirik Svensen
Ekstraressurs
Lena Marie Guttormsen
Barnevernstudent
lena.marie.guttormsen@stavanger.kommune.no (Send)
Mariann Dahl (permisjon)
Pedagog
mariann.dahl@stavanger.kommune.no (Send)